Аналітичний центр

Всесвітнє подорожчання енергетичних ресурсів триває. Україна − не виняток із цієї тенденції.

До того ж, маємо серйозну проблему з часто дуже збитковим застарілим обладнанням, що через свою неекономічність призводить до зайвих витрат. Ця проблема є, на жаль, типовою для всіх суб’єктів господарської діяльності.

Важливою складовою раціонального підходу до використання ресурсів є вартість якісного обладнання. Вона не може бути низькою.

Іншим суттєвим моментом є необхідність розуміння, який саме тип палива (газ, електрика, пелети, вугілля тощо) доречніше використовувати в кожному типі господарства (приватний будинок, квартира, заміський будинок, підприємство, магазин тощо). Обов’язково потрібно враховувати і регіон розташування об’єкту.

Так, наприклад, в Луганській чи Донецькій областях немає альтернативи твердопаливним котлам (по вартості енергоносіїв), що працюють на кам’яному вугіллі. При використанні їх на підприємствах, витрати на опалення та підігрів води будуть в рази нижчими, ніж при експлуатації газового чи електричного обладнання. На СТО ж дуже вигідним варіантом є опалювальні прилади, що працюють на відпрацьованих автомаслах.

При бажанні використовувати альтернативні джерела теплової енергії, дуже часто можна зіштовхнутися із проблемою отримання дозволу на встановлення автономних газових систем опалення в квартирі. Проте навіть у цьому випадку можна знайти рішення проблеми. Тут можуть прийти на допомогу електричні підлоги або водяні підлоги з малопотужними електричними котлами. Опалення таким способом може бути значно економнішим за комунальну систему опалення.

Отже,зважаючи на всю цю інформацію, пропонуємо Вам звернутись до нас або до інших кваліфікованих спеціалістів у цій галузі за консультацією щодо заощадження Ваших коштів завдяки правильному та дбайливому використанню енергоресурсів, що у свою чергу, допоможе зберегти запаси планети в цілому.

До того ж, пам’ятайте, що дуже часто буває так, що те обладнання, яке здається дуже дорогим під час його придбання, виявляється в процесі експлуатації значно економнішим та вигіднішим за свої дешеві аналоги.anchor