Аналітичний центр

Всесвітнє подорожчання енергетичних ресурсів триває. Україна - не виняток з цієї тенденції.

До того ж маємо іншу проблему з часто дуже збитковим застарілим обладнанням, що призводить до зайвих витрат через неекономічність . Ця проблема є нажаль типовою для всіх типів суб’єктів господарської діяльності.

Одної з важливих складових економного підходу до витрат ресурсів є вартість якісного обладнання. Вона не може бути низькою.

Іншим важливим моментом є необхідність побачити, який саме тип палива (газ, електрика, пелета, вугілля тощо) більш доречно використовувати в кожному типі господарства (приватний будинок, підприємство, квартира, заміський будинок, магазин тощо)  та регіоні розташування об’єкту.

Так, наприклад в Луганській чи Донецькій області немає альтернативи у вартості енергоносіїв при використання твердопаливних котлів, що працюють на кам’яному вугіллі. При використанні їх на підприємствах витрати на опалення та підігрів води будуть в рази нижчими за використання газового чи електричного обладнання. На СТО ж дуже вигідним варіантом є використання опалювальних приладів, що працюють на відпрацьованих авто маслах.

Дуже часто можна стикнутись  із проблемою отримання дозволу на встановлення автономних газових систем опалення в квартирах. Перш за все це стосується східних українських обласних центрів. Проте рішення може бути часто знайдено навіть у цих випадках. Тут можуть прийти на допомогу електричні підлоги або водяні підлоги з малопотужним електричним котлом. І ця система в багатьох випадках може бути значно економнішою за комунальну систему опалення.

Спираючись на всю цю інформацію пропонуємо Вам звернутись до нас або до інших кваліфікованих спеціалістів у цій галузі з метою заощадження Ваших коштів через правильне у Вашому випадку та дбайливе використання енергоресурсів та збереження запасів планети в цілому.

До того ж в кінцевому випадку дуже часто коштовне обладнання в момент придбання виявляється дешевим після декількох років використання.