Корисні статті

Китайські труби

Філософський закон про перехід якості в кількість і навпаки був сформульований багато століть тому. Однак сьогодні ми маємо можливість спостерігати дію цього закону в таких масштабах, про які раніше ніхто не міг і подумати. Мова йде про потік продукції з КНР, зокрема - про пластикові і металопластикові труби. Кількість імпортованої продукції з Китаю неймовірно велике. На українському ринку кількість теплотехнічної продукції за останні кілька років зросла в рази. Але причиною цьому в більшій мірі.. ..
Вся стаття

Конденсаційний котел, чи може насправді ККД сягати 107%?

Подорожчання енергоносіїв, зокрема - природного газу, змушує задуматися кожного власника приватного домогосподарства або комерційного приміщення про економію. Актуальними на ринку стають саме ті опалювальні котли, які поряд з прийнятною продуктивністю забезпечують максимальну економічність в частині витрати палива. Виробники, слідуючи сподіванням споживача, випускають відповідне обладнання, що відрізняється економічністю від моделей попередніх поколінь. Так на ринку з'явилися конденсаційні ко.. ..
Вся стаття

Радіатори опалення

Для забезпечення належного теплового режиму в приміщенні, важливий кожен елемент системи. Деякі думають, що головне - поставити котел з необхідними характеристиками, а інші елементи можна підбирати і встановлювати як доведеться, всеодно гріти буде. Це помилкова думка, тому що котел несе лише нагрівальну функцію, не менш важливо - ефективно віддати тепло в опалювальне приміщення. За віддачу тепла в приміщенні найчастіше відповідають радіатори (варіант з теплою підлогою поширений не так ча.. ..
Вся стаття

Як обрати котел?

Порівняння вартості опалення житлових приміщень від різних джерел енергії Сучасний приватний будинок немислимий без надійного, якісного, зручного і, головне, економного джерела тепла та гарячого водопостачання. Всі чотири критерії безпосередньо залежать від джерела енергії-палива. В Україні є маса різних видів палива, серед яких необхідно вибрати той вид, який буде максимально вигідний. Пропоную розглянути можливі варіанти і вартість опалення приватного будинку в різних регіонах України. Для .. ..
Вся стаття