Atlantic (Антлантік)

Atlantic Group – великий французький концерн, власник декількох торгових марок, що спеціалізується на виробництві електричних і газових нагрівачів, бойлерів, рушникосушок, конвекторів.

 

Історія компанії Атлантік розпочалася у 1968 році, коли двоє французьких інженерів Поль Рада та П'єр Лямур створили невеличке підприємство, що за сорок років розрослося у величезне об'єднання. Масштаби концерну Atlantic вражають. Ось декілька цифр:

 

- Atlantic Group – це три великих заводи у Франції та 15 закордоном;

- продукція компанії Атлантік експортується у понад 70 країн світу;

- у 2015 році загальний товарообіг концерну Атлантік становив 1,3 млрд. євро;

- на заводах Atlantic Group працює близько 5900 співробітників;

- 60% французького ринку електричних та газових нагрівачів займають саме товари концерну Атлантік.

 

Для того, щоб ефективно управляти такою компанією та утримувати її лідерські позиції на світових ринках, менеджмент дотримується дуже жорстких стандартів виробництва та постійно інвестує у розвиток. Майже 5% щорічного товарообігу. Atlantic спрямовується на новітні технології, наукові дослідження.
Україна є однією з країн, де працює завод Атлантік. У 2008 році в Одесі було відкрито завод "УкрАтлантік", оснащений за останнім словом техніки.

 

Потужностей підприємства достатньо для того, щоб повністю забезпечити потреби України у нагрівачах. Продукція Atlantic експортується у ближнє зарубіжжя та країни Балтії.

 

Каталог продукції компанії Атлантік містить такі позиції: електричні водонагрівачі, водонагрівачі непрямого нагрівання, проточні електричні водонагрівачі, газові водонагрівачі, конвектори, обігрівачі для ванн. Компанія Атлантік є власником офіційно зареєстрованих технологій, що використовуються для виробництва водонагрівачів, зокрема систем антикорозійного захисту Steatite NF і O'Pro. Під егідою Atlantic працюють такі торгові марки як:

 

Thermor

Bonjour

Ygnis

Round

Анлантік-Гейзер

 

 

Купити товари компанії Атлантік та замовити їх доставку у місто Київ чи інші населені пункти України можна на сайті teplokomfort.ua. Ціна на всі товари є конкурентною.

 

Відображати:
Сортування
Комбінований бойлер ATLANTIC ATL (COMBI STEATITE)

Тип бойлера: комбінований

Форма бака: циліндрична

Об'єм: 150, 200 л

Кількість режимів: два (літній та зимовий)

Тип нагрівального елементу: ТЕН, сухий стеатитовий

Живлення: 400 В / 230 В

Потужність ТЕНу: 2,4 кВт

Час нагріву ТЕНом: 250, 320 хв

Час нагріву теплообмінником: 35, 46 хв

Робочий тиск  теплообмінника – 6 бар, бака – 8 бар

Встановлення: вертикальне

 

>