Корисні статті

Вплив на людину інфрачервоної підлоги

Вплив ІК-променів на людину В тій чи іншій мірі всі ці види теплопередачі притаманні всім лазнях, сауні, інфрачервоним кабінам і російській печі, тому розглянемо найбільш виражені в кожному випадку. Біофізичний аналіз впливу тепла на організм людини в різних національних лазнях, сауні, інфрачервоних кабінах і в російській печі показує, що прогрів внутрішніх органів організму відбувається за допомогою таких видів теплопередачі:  - за рахунок струму крові від т.. ..
Вся стаття

Китайські труби

Філософський закон про перехід якості в кількість і навпаки був сформульований багато століть тому. Однак сьогодні ми маємо можливість спостерігати дію цього закону в таких масштабах, про які раніше ніхто не міг і подумати. Мова йде про потік продукції з КНР, зокрема - про пластикові і металопластикові труби. Кількість імпортованої продукції з Китаю неймовірно велике. На українському ринку кількість теплотехнічної продукції за останні кілька років зросла в рази. Але причиною цьому в більшій мірі.. ..
Вся стаття

ККД конденсаційного котла - чи може насправді ККД сягати 107%?

Подорожчання енергоносіїв, зокрема - природного газу, змушує задуматися кожного власника приватного домогосподарства або комерційного приміщення про економію. Актуальними на ринку стають саме ті опалювальні котли, які поряд з прийнятною продуктивністю забезпечують максимальну економічність в частині витрати палива. Виробники, слідуючи сподіванням споживача, випускають відповідне обладнання, що відрізняється економічністю від моделей попередніх поколінь. Так на ринку з'явилися конденсаційні котли.. ..
Вся стаття

Радіатори систем опалення

  Для забезпечення належного теплового режиму в приміщенні важливий кожен елемент системи.   Дехто думає, що головне – поставити котел з необхідними характеристиками, а інші елементи можна підбирати і встановлювати, як заманеться – і так гріти буде.   Це хибна думка, тому що котел має лише нагрівальну функцію. Не менш важливим є процес ефективної передачі тепла, за який найчастіше відповідають радіатори (варіант з теплою підлогою не надто поширений).   На.. ..
Вся стаття

Як обрати котел?

Порівняння вартості опалення житлових приміщень від різних джерел енергії Сучасний приватний будинок немислимий без надійного, якісного, зручного і, головне, економного джерела тепла та гарячого водопостачання. Всі чотири критерії безпосередньо залежать від джерела енергії-палива. В Україні є маса різних видів палива, серед яких необхідно вибрати той вид, який буде максимально вигідний. Пропоную розглянути можливі варіанти і вартість опалення приватного будинку в різних регіонах України. Для .. ..
Вся стаття


anchor