Bosch (Бош)

Robert Bosch GmbH – це німецька компанія, більше відома у світі як Bosch (Бош). Bosch – це надійність товарів та послуг, вірність традиціям і невпинний технічний прогрес. Щодня тисячі інженерів, дослідників, конструкторів працюють над тим, щоб продукція Бош щонайменше на крок випереджала запити ринку.

 

Фірма, заснована у 1886 році німецьким інженером Робертом Бошем, спочатку називалася "Майстерня точної механіки і електротехніки". Першими  працівниками Бош були один механік та один підмайстер. У 2017 році до складу конгломерату входять: безпосередньо компанія Robert Bosch GmbH і ще понад 350 дочірніх підприємств і регіональних компаній у 60 країнах світу. Крім того, Бош має партнерські відносини у сфері продажу своєї продукції з компаніями зі 150 країн. Сукупо на компанію Бош працює понад 400 тис. людей. Лише у 2017 році товарообіг сягнув понад 78 млрд. євро.

 

Пріоритетними напрямками роботи компанії Bosch є: автомобільні запчастини та обладнання, електроінструменти, побутова техніка, опалювальна і водонагрівальна техніка, системи безпеки, промислове обладнання. Декілька останніх років концерн Бош освоює новий напрямок, який за прогнозами аналітиків, за декілька років випередить інші – "Рішення підключеної мобільності" (Connected Mobility Solutions). За словами керівництва компанії, Bosch трансформується у постачальника мобільних послуг.

 

Компанія Бош розглядає всі свої товари, не як окремі продукти, а як комплексні системи, які за допомогою сучасних додатків можуть "контактувати" між собою через мережу Інтернет. Ці новації стосуються і сфери опалення та гарячого водопостачання, адже Бош вже запровадила систематизоване управління енергією в будинку.

 

Виробництвом товарів для опалювальних систем займається окремий підрозділ Bosch Thermotechnik, який щороку інвестує близько 86 млн. євро в розробку нових технологій для збільшення ефективності опалювальних систем. Філія Бош представляє на ринку газові опалювальні котли, електробойлери, проточні водонагрівачі, твердопаливні котли, теплові насоси. Особливе місце відводиться застосуванню відновлювальних джерел енергії для опалення будинків та підігріву води. У компанії Bosch вважають, що саме за цим напрямком майбутнє.

 

Bosch Thermotechnik пропонує своїм клієнтами сучасні товари, що допомагають трансформувати енергію сонця, води, повітря, землі у теплову. Це і геліоустановка, повітряна теплова помпа, ґрунтова теплова помпа, конденсаційні технології. Усі ці системи Бош можуть взаємодіяти між собою та посилювати економічний ефект від традиційних приладів нагріву. Bosch запатентував спеціальний геліоалгоритм, що рахує скільки енергії можна виробити із сонячного випромінювання та самостійно регулює роботу котла чи бойлера.

 

Сайт teplokomfort.ua пропонує купити товари Bosch, ціни Вас приємно здивують. Офіційний виробник Бош гарантує якість своєї продукції. У разі виникнення якихось проблем, Ви завжди зможете звернутися у найближчий до Вас сервісний центр фірми Bosch, що розташовані у багатьох містах України, таких як Київ, Львів, Рівне, Харків, Одесу та інші. Повний перелік адрес центрів Бош можна знайти на офіційному сайті bosch.ua.

 

Відображати:
Сортування