Доставка

Доставка здійснюється Кур’єрськими службами або власними силами та засобами Покупця шляхом самовивозу Товарів.

Ми відправляємо замовлений товар через обрану Вами службу доставки та повідомляємо Вам всю необхідну інформацію: номер декларації, дату доставки та адресу отримання у Вашому місті.

Інформація про умови доставки (вартість, порядок та ін.) міститься за відповідним посиланням на сайті Продавця. Спосіб доставки обирається Покупцем із переліку, запропонованому на сайті Продавця. Наш сайт пропонує доставку такими кур'єрськими службами доставки як (Натисніть на компанію для того, щоб розрахувати вартість доставки):

Нова пошта

Делівері

Ін-тайм

Автолюкс

Міст експрес

Нічний експрес

Для отримання посилки слід мати при собі документ, що посвідчує Вашу особу (паспорт громадянина України, військовий білет, водійське посвідчення)  та номер транспортної декларації.

Обрані Покупцем умови доставки відображаються в Бланку Замовлення.

Доставка Товарів здійснюється після здійснення Покупцем оплати на підставі виставленого Рахунку.

Зобов’язання з доставки в залежності від обраного способу доставки вважається виконаним в наступних випадках:

- у разі самовивозу Товару Покупцем – з моменту надходження Товару на склад Продавця, з якого здійснюється самовивіз. Отримати товар можна у нашому офісі за адресою. Адресу та годині відкриття можна знайти у розділі «Контакти»;

- у разі доставки Кур’єрськими службами – з моменту передачі Товарів таким представнику такої кур’єрської служби/

Якщо доставку неможливо завершити з вини Покупця (неприбуття в обумовлений строк на склад Продавця, відсутність Покупця за адресою доставки або в інших випадках), доставка вважається здійсненою та підлягає оплаті. У разі відмови Покупця від Сформованого Замовлення в день доставки, після доставки або після того, як Продавцем було здійснено витрат для доставки Товарів, вартість доставки не підлягає поверненню Покупцю.

У разі здійснення доставки Товарів Покупцю Кур’єрськими службами, умови доставки визначаються такими Кур’єрськими службами та можуть відрізнятись від умов, розміщених на сайті Продавця та визначених цим Договором.

Продавець укладає договір страхування на повну вартість Товарів, які доставляються Кур’єрськими службами, на користь Покупця.

Повернення товару регулюється «Законом Про захист прав споживачів».

З усіма іншими положеннями, пов’язаними зі здійсненням замовлення та оформленням товарів Ви можете ознайомитись у «Договорі приєднання».

Також до Вашої уваги пропонуємо «Положення щодо захисту персональних даних».