ELBI (ЕЛБІ)

Італійська компанія Elbi, яка нині є провідним виробником розширювальних баків різної модифікації для систем опалення та геліосистем, заснована у 1965 році в муніципалітеті Вігодарцере. Свій шлях Елбі розпочала з виготовлення залізних розширювальних баків і котлів для центрального опалення. Зважаючи на вимоги часу, Elbi освоювала нові технології, що ознаменувало подальші віхи її розвитку.

 

У середині 70-х років ХХ століття Елбі розпочала виробництво мембранних розширювальних баків, ставши одним із найбільших європейських виробників у сфері термогідравліки. У 1989 році компанія Elbi освоїла обробку полімерів, що поклало початок виробництву поліетиленових резервуарів. З 2001 року Елбі є виробником литих пластикових баків.

 

Потужності Elbi давно вийшли за межі Італії. Заводи Елбі працюють у країнах Європи та Північної Америки. Розвинута і дилерська мережа Elbi, яка охоплює багато країн світу. Офіційне представництво Елбі є в Україні, де надають технічну консультацію щодо монтажу обладнання.

 

Сьогодні Elbi пропонує понад 150 найменувань товарів, серед них: розширювальний бак для води, багатофункціональний резервуар для опалення або гарячої води, гідроакумулятор для води, поліетиленові цистерни для підземних і надземних застосувань. Каталог продукції компанії Елбі є досить великим, ознайомитися з ним Ви можете в одному з кращих інтернет-магазинів, що працюють в Україні, – Теплокомфорт.

 

Якість і доступна ціна продукції є пріоритетами Елбі. Поняття "якість" для Elbi містить чимало складових. Це і постійний моніторинг процесу виготовлення продукції, і технічна підтримка клієнтів, і сервісне обслуговування. У 1996 році виробник Elbi отримав сертифікат якості ISO-9002 та має численні інші сертифікати, що підтверджують відповідність товарів міжнародним стандартам. Термогідравлічні продукти Елбі виготовлені за вимогами таких міжнародних організацій як CE, ASME, TÜV, WRc, NSF, IAPMO, TTK та інших.

 

Інтернет-магазин Теплокомфорт пропонує широкий асортимент товарів Elbi. Купити бак на воду, гідроакумулятор (24, 50, 80, 100 і 150 л і більше об’ємів), як і багато інших товарів Елбі, Ви можете на сайті teplokomfort.ua. А також замовити швидку доставку в такі міста, як Луцьк, Львів, Одеса, Тернопіль та будь-які інші населені регіони України.

Відображати:
Сортування