Euroster (Євростер)

Фірма Euroster – є відомим польським виробником електронних регуляторів температури приміщень. Автоматичні прилади керування декількома системами чи пристроями, вже доволі давно присутні на ринку. Хорошими зразками такого виду продукту є регулятори та контролери Euroster.

 

Фірма розробила системи, що дозволяють контролювати температуру в приміщенні як за допомогою встановленого контролера, так і за через мобільний додаток – дистанційно, що зручно, оскільки можна виставити температуру ще до приходу в приміщення.

 

Виробник Euroster пропонує широкий спектр пристроїв управління: контролери для центрального опалення та гарячої води, для твердопаливних котлів, камінів, сонячних систем, контролери – такі, що програмуються та не програмуються, системи для теплої підлоги, детектори газу, "розумні" вимикачі та інше.

 

Фірма гарантує якість та довготривале використання своїх товарів завдяки використанню високоякісних матеріалів, високотехнічного виробництва та кваліфікованого персоналу, який постійно підвищує свій професійний рівень. Також товари компанії сертифіковані польськими та іноземними науково-дослідними інститутами. Крім того, контролери і терморегулятори компанії Euroster ретельно перевіряються у власних спеціалізованих лабораторіях.

 

Дізнатися більше інформації про кожний товар виробництва Euroster Ви можете на сайті teplokomfort.ua.

Відображати:
Сортування