Frigotec (Фріготек)

Компанія Frigotec на сьогодні є одним із найсучасніших виробників мідної продукції в Європі із заводами в Амштеттені та Енцесфельді (Австрія). Щорічно на цих заводах виготовляється понад 35 тисяч тонн виробів із міді.

 

Frigotec виробляє такі товари як труби, підшипники, пральні диски, балки та секції. Понад 100 років успішного досвіду дозволили компанії стати успішним гравцем на міжнародній арені. Компанія завжди стежить за якістю та постійно впроваджує інноваційні технології у виготовлені продукції з міді та її сплавів. Це, у поєднанні з чудовим сервісом, дозволяє їй підтримувати надійні партнерські відносити зі своїми клієнтами.

 

У 1993 році фірма Frigotec запровадила систему управління якістю з сертифікацією відповідно до міжнародного стандарту EN ISO - 9001. Усі товари виробника Frigotec проходять ретельну перевірку на спеціальному сертифікованому обладнанні, яку здійснює висококваліфікований персонал компанії з урахуванням усіх міжнародних норм та стандартів. Якщо компанія власними силами з якихось причин не може перевірити товар, то його віддають на тестування компетентним партнерам.

 

Також не потрібно забувати і про те, що фірма Frigotec дотримується суворої програми по захисту навколишнього середовища. Компанія використовує вторинну сировину у виробництві та сортує відходи. Уся продукція виробляється за допомогою екологічної електричної енергії Blue-CU.

 

Дізнатися більше про продукцію Frigotec та обрати потрібний товар Ви можете на сайті teplokomfort.ua.


 

Відображати:
Сортування