General Fittings (Дженерал Фіттінгз)

 

Компанія General Fittings заснована у 1981 році партнерами по бізнесу Рино Маріо Гамбарі та Ахілл Зіліані у одному з найрозвинутіших промислових районів Італії Гардоне-Валь-Тромпія. Проте згодом потужності компанії перенесено до Гуссаго, де було створено новий виробничий майданчик площею 11000 м².

 

Подальшими кроками на шляху до розвитку фірми стало збільшення кількості найменувань продукції та вихід на міжнародні ринки, де одразу вдалося себе зарекомендувати потужним гравцем.

 

Продукція компанії General Fittings

 

General Fittings спеціалізується на випуску обладнання для прокладання систем тепло- та водопостачання, газопроводів. Основними видами продукції є:

 

 

Компанія особливо цінує своєї ім’я та свій імідж, тому постійно працює над покращенням якості продукції та контактує з клієнтами щодо питань сервісу. Крім того, General Fittings багато уваги приділяє технічному прогресу, інвестує у наукові дослідження, розробку нових продуктів та оптимізацію виробничих процесів.

 

Сучасна лабораторія General Fittings ретельно тестує та проводить випробування виробленої продукції.

 

Секрети успіху компанії General Fittings

 

Загалом успіх компанії базується на таких «чотирьох китах»:

 

 

Варто зазначити, що компанія підтримує програму по захисту навколишнього середовища. Фірма використовує «зелену» енергію для виготовлення своєї продукції. Також на заводах виробника встановлено сучасні фільтри, щоб суттєво зменшити викиди шкідливих речовин в атмосферу.

 

Дізнатися більше про товари виробника General Fittings Ви можете на сайті teplokomfort.ua.

Відображати:
Сортування

anchor