Giacomini (Джакоміні)

Giacomini (Джакоміні) — італійська компанія, що плідно працює у шести бізнес-напрямках:

 

- облік енергії;

- випромінюючі системи;

- водопостачання;

- газопостачання;

- відновлювальні джерела;

- протипожежна арматура.

 

Компанія Giacomini активно працює, щоб створювати корисні речі для людей та суспільства. В останні роки виробник Джакоміні значно посилив роботу в напрямку наукових досліджень та запровадження інновацій, результатом чого став запуск нових найменувань продукції. Саме завдяки інвестиціям у нові автоматизовані модульні лінії, повній індустріалізації виробництва та переходу на використання виключно екологічно чистих компонентів, виробник Джакоміні посідає провідне місце на європейському ринку.

 

Компанія Giacomini співпрацює з такими престижними та відомими у всьому світі дослідницькими центрами як: Інститут Фраунгофера, Женевський університет, університети Мілана, Турина та Палермо. Група кваліфікованих фахівців фірми Giacomini орієнтована на майбутнє, щоб працювати на довгострокову перспективу. Система управління якістю компанії Джакоміні була розроблена відповідно до європейських стандартів UNI - EN ISO - 9001, OHSAS - 18001 та UNI - EN - 14001.

 

З 2012 року виробник Giacomini використовує лише "зелену енергію". Геотермальна і сонячна теплова енергія використовуються для кондиціонування виробничих приміщень. Екологічний сертифікат ISO - 14001, отриманий компанією Giacomini ще в 2010 році, змусив виробника зменшити споживання таких природних ресурсів як вода, газ та електроенергія. Сьогодні головна мета компанії Джакоміні полягає у подальшому зниженні споживання енергії та зменшенні небезпечних відходів у виробництві.

 

Знайти товари та ознайомитися з продукцією Giacomini (арматура гідравлічного балансування, труби, фітинги та інші продукти Джакоміні) можна на сайті teplokomfort.ua. Також можлива доставка товарів Джакоміні у такі міста України як Львів, Ужгород, Харків, Одеса та інші.

 

 

Відображати:
Сортування