Imera (Імера)

Imera - це 40 років історії, зростання, розвитку та інновацій у технології гідравлічних систем, резервуарів та опалювальних систем. Компанія була заснована ще в 1972 році на півночі Італії, яка на сьогодні є територією, де сучасне виробництво поєднується з корінням ремісничих традицій. Завдяки своїй більш ніж 40-річній промисловій діяльності, виробник Imera займає провідні позиції на світовому ринку.

 

Товари виробника Imera - це ідеальний симбіоз виробничих потужностей і ручної роботи. Основні інвестиції компанії вкладаються в інноваційні технології та у підготовку професійної команди людей. Адже саме кваліфікований персонал пильно слідкує за робототехнікою, налаштовує автоматизацію виробничих ліній, постійно вносячи корективи у програмне забезпечення та роботу обладнання.

 

Територія, де знаходиться виробництво товарів Imera, має велику підприємницьку традицію, яку із покоління в покоління передавали, завдяки чому, сьогодні ми маємо чудові товари. Компанія Imera використовує сучасні, автоматичні та ефективні виробничі лінії, де продукт виготовляється та упаковується.Також не менш важливим є те, що на заводі постійно відстежують кожний етап виробничого циклу. Виробник Imera здійснює продаж своєї продукції відповідно до високих стандартів планування та організації бізнесу. Особливістю компанії Imera є й те, що за допомогою системи кодування штрих-коду можна перевірити процес виготовлення замовлень, адже фірма має можливість інформувати клієнтів про кожен свій крок.

 

Усі підрозділи компанії, за потреби, надають інформація клієнтам про процес виробництва товару: від отримання замовлення до автоматичної й технологічної упаковки товару.

 

Відображати:
Сортування