Iran Radiator (Іран Радіатор)

 

Iran Radiator – це відомий у країнах Близького Сходу виробник радіаторів, настінних побутових і промислових котлів, пальників.

 

На світовому ринку компанія Іран Радіатор відома завдяки своїм  алюмінієвим радіаторам. 

 

Історія компанії Iran Radiator 

 

Компанія Iran Radiator заснована у 1979 році в Тегерані (Іран). Розпочиналася історія успішного підприємства з невеликого штату людей, одного автомобіля та порівняно маленької виробничої площі.

 

Завдяки продуманному менеджменту за майже сорок років свого існування фірма значно розрослася: 1500 працівників, власна розвинута дистриб'юторська мережа, а також постійні інвестиції у подальший розвиток.

 

У 1990-х роках продукція Iran Radiator вивела компанію в лідери іранського ринку по виготовленню товарів для систем опалення. 

 

Також у цей період компанія почала експорт своїх товарів до більш ніж 30 країн (зокрема й, Іспанії, Італії, Франції та України), за що  отримала нагороду від Міністерства торгівлі Ірану «Експортер року». Впродовж наступних 10 років якість продукції виробника було значно покращено завдяки вдосконаленню процесу експорту та дотриманню суворих європейських стандартів (CE).

 

У 2004 році Iran Radiator розпочав виробництво комбінованих котлів. У 2008 року компанія представляє на ринку власні багатошарові труби, а з 2014 року виготовляє ще й сталеві радіатори.

 

Гарантія якості товарів Iran Radiator 

 

Промислова група Iran Radiator з метою дотримання всіх національних та міжнародних стандартів якості власної продукції у 2004 році відкрила у себе найсучаснішу лабораторію тестування котлів та радіаторів. 

 

Процедура тестування робить товари компанії гідними конкурентами для інших провідних виробників. 

 

Сьогодні продукція займає високі позиції як на вітчизняному, так і на міжнародному ринках.

Відображати:
Сортування
Радіатор алюмінієвий секційний All-Therm

Підключення: бокове

Спосіб підключення: однотрубна та двотрубна системи

Вид різьби: 4 фітинга з внутрішньою різьбою G 1'

Міжосьова відстань: висота радіатора мінус 50 мм

Робочий тиск: 6 бар

Робоча температура: 100 °С

Довжина: 80 мм

Висота: 350, 500, 600 мм

Глибина: 100 мм

>

anchor