Виробники:
Країна-виробник
Потужність котла

Електричні

Відображати:

Опалення будинку електрикою стає все популярнішим з року в рік. Такий результат є сукупністю низки переваг, якими наділений електричний новітній котел.

 

Він представлений у багатьох модифікаціях, тому без проблем можна купити найекономніший електричний водяний котел для житла, дачі, сауни або ж облаштування теплої підлоги.

 

До аргументів на користь того, чому саме електричний котел, можна віднести:

 

  • демократична ціна;
  • монтаж у тій частині приміщення, де Вам зручно;
  • легкість встановлення без отримання попередніх дозволів;
  • відсутність димоходу.

 

За типом електрокотли для опалення поділяються на: тенові, електродні (іонні) й індуктивні.

 

За функціональним призначенням котли електричні бувають одно- і двоконтурні опалювальні, ціна яких здебільшого більш, ніж демократична.

 

Найпростіший електричний котел – теновий, який працює за схожою до електрочайника схемою. Вода у проточному стані нагрівається трубчастими нагрівачами. Цей електричний котел має невеликий розмір і доволі вишуканий дизайн. До недоліків можна віднести утворення накипу на тенах, який погіршує теплопровідність, що потім виливається у доволі солідні суми за електроенергію.

 

Електродний (іонний) електричний котел, ціна якого є порівняно низькою, немає джерела тепла у класичному розумінні. Він оснащений спеціальними електродами, які передають у воду електричні імпульси. Під дією електричного заряду вода чинить опір, силою якого вона і нагрівається. Під впливом струму вода ділиться на позитивно та негативно заряджені іони, які рухаються кожен у своєму напрямку, що запобігає утворенню накипу.

 

Такий побутовий електричний котел легко монтується в будь-яку опалювальну систему, не потребуючи її переоснащення, енергозберігаючий ефект досягається завдяки високій продуктивності. Орієнтовно, 1 кВт потужності такого котла обігріває 20 кв. м площі. Електродний електричний котел монтується в систему через сантехнічні муфти та з’єднання.

 

Індукційні електрокотли для опалення будинку – це третій тип, що функціонує за принципом електромагнітної індукції. Такий агрегат може забезпечити якісне електричне опалення навіть великого будинку, але вартість його є доволі високою.

 

Котел електричний справді може стати гарною альтернативою іншим опалювальним агрегатам, завдяки своїм численним перевагам, однією з яких є демократична ціна, але перед тим, як купити його обов’язково зважте на те, що:

 

  • не надто потужний електричний практичний котел має робочу напругу 220 Вт, але більшість цих приладів таки потребують трифазної системи;
  • електричний котел підключається тільки при наявності в домі заземлення;
  • електричний котел під'єднується до щитка автономним мідним кабелем, зазначеного виробником перерізу.

 

Купити електричні котли опалення та системи водяного нагріву можна вже сьогодні в інтернет-магазині Теплокомфорт. Тут представлено багато моделей, зокрема і електричні котли для опалення будинку українського та польського виробництва, схвальні відгуки про роботу яких можна бачити на сайті.