Виробники:
Країна-виробник
Потужність котла

Газові конденсаційні

Відображати:

Конденсаційні котли – новий крок у напрямку підвищення енергоефективності сучасної теплотехніки!

 

Конденсаційні котли на відміну від традиційних (конвекційних) мають вищий ККД (приблизно на 16 %) та є більш екологічними, адже викидають в атмосферу в 7 разів менше шкідливих речовин, у тому числі й вуглекислого газу.

 

Основний принцип роботи у тому, що конденсаційні котли використовують так звану приховану енергію пари, яка утворюється під час нагрівання теплоносія.
Під час згорання газу, як і будь-якої природної речовини, утворюється водяна пара та вуглекислий газ. Така пара має температуру приблизно 150-200 ◦С. Коли вона охолоджується до 56 ◦С («точка роси»), то переходить з газоподібного у рідкий стан і осідає на стінках теплообмінника у вигляді конденсату. Під час такого процесу вона і віддає надлишкову енергію.

 

У традиційних газових котлах ця енергія виводиться разом з продуктами згорання у повітря.

 

Конденсаційні модернізовані котли оснащенні двома теплообмінниками, які виготовляються зі спеціальних корозійностійких сплавів: силумін чи нержавіюча сталь, адже випади містять агресивні речовини, які роз’їдають традиційні сталеві та чавунні прилади. Теплообмінники, якими оснащені конденсаційні сучасні котли, можуть бути роздільними або суміжними і є обов’язково литими.

 

Конденсаційні котли виготовляють практично всі провідні виробники опалювального обладнання, адже ці товари гарно себе зарекомендували і отримують схвальні відгуки клієнтів.

 

За типом конденсаційні котли, як і конвенційні, бувають одно- і двоконтурними, а за розміщенням – настінними та підлоговими.

 

Продукти згорання виводяться через коаксіальні димоходи, які завдяки низькій температурі вже охолоджених газів, виготовляються з пластику чи нержавіючої сталі.

 

Якщо говорити про недоліки, які мають конденсаційні котли, то це ціна, яка є вищою за вартість традиційних котлів.

 

Крім того, перед тим, як купити конденсаційний котел, потрібно зважити на те, що конденсат, який утворюється під час роботи, обов’язково має утилізуватися. Проблема у тому, що конденсат містить агресивні кислоти, які бажано скидати лише у централізовану каналізацію.

 

Інтернет-магазин Теплокомфорт пропонує котли конденсаційні у широкому асортименті, ціни – конкурентні.