Категорії:
Виробники:
Країна-виробник
Об'єм
Модель кріплень

Мембранні баки

Уточнити пошуковий запит

Відображати:
Плоскі розширювальні мембранні баки ZILMET OEM Pro

Спосіб підключення: різьбовий патрубок

Вид різьби: R 3/4"

Тип бака: мембранний

Конструктивне виконання бака: плоский

Об’єм: 6, 8, 10, 12 л

Максимальний робочий тиск: 4 бар

Робоча температура: от -10 °С до +99 °C.

Колір: червоний

Стандарт якості: DIN 4807-3

0.00 ГРН
Циліндричні мембранні баки ZILMET CAL-PRO

Спосіб підключення: різьбовий патрубок

Вид різьби: R 3/4", 1"

Тип бака: мембранний

Конструктивне виконання бака: циліндричний

Об'єм: 4, 8, 12, 18, 24, 35, 50, 80, 105, 150, 200, 250, 300, 400, 500, 600, 700, 800 л

Максимальний робочий тиск: 4-6 бар

Робоча температура в системі: від -10 °С до +99 °C.

Колір: червоний

Стандарт якості: DIN 4807-3

 

0.00 ГРН

Ще на стадії проектування приватного житлового будинку чи будь-якого об'єкта інфраструктури з автономною системою опалення чи водопостачання, зазначається, що необхідно встановити розширювальний бак - механізм, основним завданням якого є підтримання стабільного тиску в системі, відведення надлишкової рідини та запобігання гідроудару.

 

Багато людей пам'ятають ще з шкільного курсу фізики, що під час нагрівання вода має здатність збільшуватися у своєму об'ємі. При нагріванні води приблизно на 10°С, її об'єм збільшується на 0,3%. Надлишок води, що циркулює трубами, призводить до швидкого зношення усієї системи. Запобігти цьому допомагає розширювальний бак. Зайва рідина потрапляє в ємність, охолоджується, а потім силою присутнього там газу виштовхується назад у систему.

 

Розширювальний бак складається з двох основних деталей – безпосередньо сам резервуар, який здебільшого покритий захисною речовиною, що подовжує термін його експлуатації, а також мембрани, яка розділяє розширювальний механізм на дві частини. Саме тому бак часто ще називають мембранним.

 

Мембрана ділить простір резервуару на дві частини, одна з яких містить газ, що знаходиться під певним тиском (величина залежить від необхідної потужності), а інша – заповнюється надлишковою рідиною. Також у комплекті часто йде зворотний клапан, манометр та інші складові.

 

Розширювальний бак використовується для:

 

  • систем опалення;
  • систем гарячого/холодного водопостачання (гідроакамулятори);
  • систем кондицінування та охолодження;
  • сонячних колекторів (геліосистем).

 

Також існують:

 

  • розширювальний горизонтальний та вертикальний бак;
  • і розширювальний плоский бак. 

 

Щодо об'єму, то залежно від потреб замовника, розширювальний бак може бути від 8 до 10000 л і витримувати тиск від 3 до 25 бар. Відповідно, ціна на такі баки дуже відрізняється. Здебільшого гідроакамулятори розраховані на температуру від -10°С до +70°С, але наразі виробники пропонують і такі моделі, що витримують до 110°С.

 

За типом розширювальний механізм може бути:

 

  • відкритим;
  • закритим.

 

Другий варіант має значно більше переваг, адже запобігає контакту рідини з повітрям, яке при потраплянні в систему опалення значно погіршує її роботу. Також можна купити розширювальний бак із незмінною мембраною або із змінною. Другий варіант, звичайно, практичніший, але при стабільній роботі системи опалення мембрани не так часто виходять з ладу.

 

Отримати вичерпну інформацію про гідроакумулятори можна на сайті teplokomfort.ua. Тут Ви маєте можливість дешево купити якісний розширювальний бак, замовити його доставку, наприклад, в місто Львів чи Луцьк усіма перевізниками, що працюють в Україні.