Якісне опалення в кожен дім!

 

Система опалення будь-якої складності повного циклу - не проблема: від оснащення квартир, офісів, приватних житлових будинків до монтажу комплексних систем на підприємствах та інших об'єктах житлового та нежитлового фонду всіх видів власності.


У роботі застосовуються сучасні технології з використанням високоякісних матеріалів світових виробників теплової техніки: Viessmann, Vaillant, Tiemmi, IMAS, Danfoss, Grundfos, Kermi та інші.

При монтажі опалення застосовуються методи пресування й обтиску металопластикових труб, паяння й обтиску мідних труб, а також відповідних фітингів та іншої запірної арматури, проводиться підбір обладнання для оснащення топкових та котельних установок. В якості теплоносіїв використовуються вода, повітря і електрика.

    Здійснюємо кваліфікований теплотехнічний розрахунок;
    Надаємо допомогу в оформленні супровідної документації;
    Проводимо консультації по належному розміщенню приладів та елементів опалення в приміщенні.


При влаштуванні систем холодного і гарячого водопостачання використовуються металопластикові, пластикові та мідні труби.

Надаємо допомогу у бурінні глибинних артезіанських свердловин, здійснюємо спускання насоса і прокачування свердловини, встановлення автоматики та обладнання, введення та підключення до міського водопроводу з установкою водомірів, монтаж систем поливу прибудинкових та інших територій, а також встановлення водоочисних фільтрів.

Отримання гарячої води здійснюється як від котельного обладнання через швидкісні і ємнісні теплообмінники, так і при використанні електричних бойлерів з їх встановленням і сонячних колекторів в повній комплектації (установка, монтаж, введення в експлуатацію).


anchor