Категорії:
Виробники:
Країна-виробник
Параметри насосу

Насоси

Уточнити пошуковий запит

Відображати:
Насос циркуляційний DAB

Підключення: горизонтальне положення валу

Спосіб підключення: різьбове

Напруга: 1 х 230 В = 50 Гц

Робочий тиск: 10 бар

Робоча температура: від -10 °С до 110 °С

Висота підйому: до 6,3 м

Макс. пропускна здатність: від 0,5 до 4,2 м³/год

0.00 ГРН
Насос циркуляційний IMAS

Підключення: вертикальне положення валу;

Спосіб підключення: різьбове

Вид різьби: 2G 1 - 1/2`; G 2`

Напруга: 1 х 230 Вт = 50 Гц

Робочий тиск: 8 бар

Робоча температура: 110 °С

Висота підйому: 1,5 м - 7,5 м

Макс. пропускна здатність: 6500 л/хв

Довжина бази: 110 мм, 130 мм, 180 мм

Діаметр патрубків: 15 мм, 20 мм, 25 мм, 32 мм

0.00 ГРН

Прототип сучасного насоса був винайдений ще до нашої ери, але лише за останні три століття цей доволі нескладний механізм став використовуватися практично у всіх сферах нашого життя. Сьогодні існує дуже багато класифікацій насосів, залежно від їх функцій, потужностей, типу конструкції, принципу дії тощо. Зважаючи на величезний попит, виробники пропонують великі промислові насоси, і зовсім невеличкі побутові. Здається, що осилити всі ці технічні тонкощі під силу лише інженерним працівникам, але насправді це не так. Складні промислові насоси ми таки залишимо інженерам, а от з побутовими спробуємо розібратися самі.

 

У побуті використовуються водяні помпи, які залежно від свого функціонального призначення, поділяються на ті, що:

 

  • піднімають та перекачують воду (водопідйомні насоси);
  • змушують рідину швидко переміщуватися у замкненій системі (циркуляційні насоси);
  • відкачують та перекачують стоки (дренажні насоси).

 

Головними характеристиками будь-яких помп є напір та продуктивність. При покупці відповідного обладнання потрібно враховувати ці показники.
Водопідйомні насоси бувають поверхневими та глибинними. Розрізнити їх легко. Поверхневі перекачують воду без занурення у джерело і здатні подавати воду до 15 м. А от глибинні помпи отримали свою назву від способу своєї роботи - вони занурюються у колодязі чи свердловини, щоб підняти воду навіть на 50 м. Також водяні насоси поділяються на вихрові та відцентровані. Більшість побутових помп належать до другої категорії. Саме цей водяний насос зарекомендував себе високою продуктивністю та напором. Така помпа чудово підійде для дачних ділянок або для приватних будинків.

 

Здебільшого, у господарстві використовуються електричні насоси, але там, де немає можливості підключитися до мережі, на допомогу приходять звичайні ручні помпи. Їхньою перевагою є низька ціна, але для того, щоб перекачати воду, потрібно застосувати фізичну працю. Вони діють за принципом важеля. Такі насоси доцільно використовувати лише для подачі невеликої кількості води.

 

Купити насос для подачі води в будинки, для газових котлів, облаштування теплої підлоги та інших побутових потреб, де не обійтись без води, можна на teplokomfort.ua. Кур'єрська служба доставить насоси у Рівне, Львів, Харків, Одесу та у всі інші міста країни.