Виробники:
Країна-виробник
Габаритні розміри секції алюмінієвих радіаторів (В x Д х Г)

Алюмінієві

Відображати:
Радіатор алюмінієвий Global VOX

Підключення: бокове;

Спосіб підключення: однотрубна та двотрубна системи;

Вид різьби: 4 фітинга з внутрішньою різьбою G 1';

Міжосьова відстань: висота радіатора мінус 50 мм;

Робочий тиск: 16 бар;

Робоча температура: 110 °С;

Довжина: 80 мм;

Висота: від 350 мм до 800 мм;

Глибина: 95 мм;

Товщина стінки металу: 2 мм;

0.00 ГРН
Радіатор алюмінієвий секційний All-Therm

Підключення: бокове;

Спосіб підключення: однотрубна та двотрубна системи;

Вид різьби: 4 фітинга з внутрішньою різьбою G 1';

Міжосьова відстань: висота радіатора мінус 50 мм;

Робочий тиск: 6 бар;

Робоча температура: 100 °С;

Довжина: 80 мм;

Висота: 350, 500, 600 мм;

Глибина: 100 мм.

0.00 ГРН

Радіатори опалення алюмінієві вирізняються своєю високою ефективністю, швидким нагрівом та відносно малою вагою. При цьому, алюмінієві радіатори опалення завжди чудово вписуються у будь-який інтер'єр. Кожного року популярність цієї продукції зростає. Сьогодні алюмінієві секційні радіатори виготовляються з сучасних матеріалів і з дотриманням передових технологій.

 

Алюмінієві регістри - це високий рівень тепловіддачі та стрімке нагрівання, тому для опалення приміщення з такими радіаторами не знадобиться багато часу. Економічність та невелика вага роблять саме алюмінієві радіатори одними з лідерів на міжнародному ринку. Купити алюмінієві панельні радіатори опалення за конкурентними цінами Ви маєте можливість сьогодні на сайті Теплокомфорт. Це гарний вибір тому, що:

 

  • радіатори з алюмінію зручні у монтажі;
  • крім того, розробники постійно працюють над тим, аби втілити в життя найсміливіші дизайнерські ідеї таким чином, щоб радіатори були не лише приладом обігріву, а й оригінальною деталлю в інтер'єрі;
  • за типом алюмінієві обігрівачі опалення можуть бути не тільки секційними, але й цільними плоскими, ребристими, трубчастими тощо;
  • в асортименті виробників здебільшого представлені серійні розміри радіаторів. Але Ви маєте можливість замовити унікальний розмір і дизайн радіатора, який буде виготовлений спеціально для Вас. Звичайно, за індивідуальне замовлення доведеться доплатити.

 

Але форма та розмір радіатора - це не єдине, на що потрібно звертати увагу. Перш за все, потрібно правильно розрахувати систему опалення та підібрати радіатор з необхідними Вам технічними характеристиками. Наші фахівці допоможуть Вам у цьому.

 

Купити єврообігрівачі (радіатори опалення алюмінієві) за низькою ціною у Львові, Києві, а також замовити доставку алюмінієвих радіаторів опалення до Тернополя, Луцька, Рівного, Вінниці та інших міст України можна швидко та якісно на teplokomfort.ua.