Виробники:
Матеріал
Країна-виробник
Модель рушникосушки (В х Ш х Г)

Водяні

Відображати:
Рушникосушка Gorgiel AE

Тип рушникосушки: водяний;

Підключення: нижнє;

Спосіб підключення: патрубок L2;

Вид різьби: 4 фітинга з внутрішньою різьбою G 1/2';

Робочий тиск: 10 бар;
Робоча температура: 95°C;
Теплова потужність: ΔT = 60K 90/70/20°C 312;
Ширина: від 500мм, 600мм;
Висота: 500мм, 600мм, 800мм, 1072мм, 1200мм, 1400мм;
Глибина: 135мм;
 
0.00 ГРН

Водяні рушникосушки це найбільш розповсюджений тип обігрівачів для ванної кімнати. Всього за декілька десятиліть відбулася трансформація від звичайного змійовика, часто грубого і неестетичного, до сучасного та практичного приладу.

В інтернет-магазині teplokomfort.ua представлений широкий ряд товарів, об'єднаних однією категорією — "водяні рушникосушки". Тут ви можете купити водяні рушникосушки М-подібні, П-подібні, класичні "драбинки"  — з поличкою та без неї, традиційні змійовики та зигзаги. Також на Ваш вибір пропонуються моделі з нижнім та боковим підключенням, різних розмірів по висоті та ширині. Користуються попитом практичні поворотні водяні рушникосушки.

Зрозуміло, що майже кожен покупець, коли бачить таке технічне різноманіття, задає собі логічне запитання: який обігрівач для ванної кімнати краще обрати? Скільки коштують якісні вироби і чи однакові вони за своїм функціональним призначенням? Відповідь на ці питання Вам підкажуть консультанти нашого магазину, але і самому розібратися тут буде нескладно.

По-перше, попри різну форму та відмінні технічні характеристики, всі прилади виконують однакові функції. Як випливає з назви продукту, такий радіатор у ванній потрібний для того, щоб повісити на нього вологий рушник або ж для сушіння білизни.

Не менш важливою є функція утеплення ванної кімнати. Адже водяні рушникосушки віддають достатню кількість тепла та створюють комфортну температуру для купання у ванній та запобігають виникненню плісняви.

Ціна ж на водяні рушникосушки формується під впливом таких факторів:

- матеріал, з якого виготовлено обігрівач;

- розмір виробу;

- складність форми;

- цінова політика та впізнаваність виробника та його бренду.

Нержавіюча сталь є одним з найкращих металів, з яких виготовляють водяні рушникосушки. Вона міцна, легка, віддає багато тепла та не боїться корозії. Але ціна на такі рушникосушки є відповідно високою. Дешевшими є радіатори зі сталі, які часто додатково хромуються чи покриваються мідним або ж латунним розчином. Зазначені водяні рушникосушки стійкі до коливань тиску в мережі централізованого опалення та часто мають додатковий захист від ржавіння. Найдешевшими є водяні стальні рушникосушки, вкриті спеціальною чорною чи білою емальованою фарбою. Найдоцільніше їх встановлювати у невеликих приватних будинках.

Звертаємо Вашу увагу, що всю інформацію про водяні обігрівачі для ванної кімнати Ви можете прочитати на сайті у розділі "Технічна характеристика", що додається до кожного товару.

Не важливо, де Ви проживаєте, у Львові, Києві, Харкові чи Луцьку, вже сьогодні Ви можете купити і водяні, і електричні рушникосушки в нашому магазині та замовити їх доставку прямо до Вашого дому.