Tiemme (Tiemme)

Компанія Tiemme була заснована в 1980-х роках у місті Брешія, (Італія). Tiemme Raccorderie є одним із міжнародних лідерів виробництва водопровідних та опалювальних систем. Досвід, інноваційний потенціал, творчість та ексклюзивне виробництво, повністю розміщене в Італії, традиції та культура, дбайливе обслуговування своїх клієнтів та захист навколишнього середовища є основними цінностями виробника Tiemme.

У 2000-і роки відбулося стрімке зростання та розвиток виробника Tiemme, що знайшло своє відображення у значному збільшенні
асортименту товарів (клапани та фітинги для найрізноманітніших систем опалення і сантехніки, а також нагрівальні компоненти, розподільні колектори, поліетиленові та поліпропіленові труби).

Tiemme була однією з перших компаній, що почали працювати у цій галузі. Завдяки постійному вдосконаленню та бажанню вийти на європейський ринок, фірма в 1999 році отримала сертифікат якості ISO 9001 на розробку своєї продукції, виробничі процеси та послуги. Такі країни як Німеччина, Франція, Польща, Україна та інші стали найбільшими клієнтами компанії.

Широкий асортимент продукції перевіряється та сертифікується найвідомішими міжнародними органами сертифікації. Це є важливим питанням для компанії, яка завжди слідкує за якістю своєї продукції. Відділ швидкої та ефективної допомоги, що складається з компетентних фахівців, завжди готовий допомогти своїм клієнтам.

Ще однією перевагою компанії Tiemme є програма захисту навколишнього середовища. На всіх етапах промислового циклу виробництва відбувається оптимізація системи енергоспоживання з метою збереження природних ресурсів. Крім того, у компанії Tiemme розроблено систему збору та повторного використання виробничих відходів, що застосовується від першої фази обробки сировини до отримання кінцевого продукту.

Знайти товари виробника Tiemme й отримати професійну допомогу у виборі товару, Ви можете на сайті teplokomfort.ua.

 

Відображати:
Сортування