Категорії:
Виробники:
Країна-виробник
Тип труби
Діаметр труби

Труби

Уточнити пошуковий запит

Відображати:

Труба — невід'ємний компонент будь-якого будівництва, адже забезпечує підведення усіх можливих комунікацій. Кінець ХХ початок ХХІ століття ознаменував собою справжній прорив у розвитку цієї галузі, труба почала вироблятися з інноваційних матеріалів, набувати нових форм.

 

Виробники ставлять перед собою завдання, щоб труба була міцною, мала тривалий термін експлуатації, легко монтувалася. Не менш важливою є й екологічна складова, особливо, якщо мова йде про труби на воду. Новітні стандарти передбачають, що водопровідні труби повинні бути виготовлені з екологічно чистих матеріалів, не окислюватися, не накопичувати в собі бруд та металеві залишки.

 

Сьогодні можна купити труби для опалення, води, каналізації та газу з таких матеріалів:

 

  • поліпропілен;
  • металопластик;
  • мідь;
  • сталь та інші.

 

У порівняні зі сталевою, труба зі сучасного матеріалу значно легше монтується, не потребує зварювання. На ринку будівельних матеріалів представлено широкий вибір кріплень, фітингів, кранів та іншої арматури саме під поліпропіленову чи металопластикову трубу. Але попри доволі нескладний процес монтажу, таку роботу все-таки краще довірити професіоналам, адже труби для водопостачання постійно знаходяться під тиском, тому неправильне їх з'єднання може призвести до негативних наслідків.

 

Труба водопровідна або для опалення чи каналізації представлена розгалуженою сіткою розмірів — від найменших, що використовуються для прокладання внутрішніх стояків до труб великого розміру для великих зовнішніх мереж.

 

В інтернет-магазині teplokomfort.ua завжди широкий асортимент продукції, ціна якої точно Вас здивує своєю доступністю та демократичністю. Доставка товарів здійснюється у будь-яку точку України зручним для Вас перевізником.