Виробники:
Країна-виробник
Тип труби
Діаметр труби

Металопластикові

Відображати:

Металопластикові труби – це один із найпопулярніших нині у будівництві товарів. Металопластикові системи використовуються для опалення та водопроводу, а також для облаштування теплої підлоги у квартирах та будинках. За своєю будовою металоплатикові труби є п'ятишаровою конструкцією. Оболонка її – це нехарчовий пластик, зазвичай поліетилен. Внутрішній шар також виконаний з поліетилену, але із харчового, тому металопластикові труби можна без вагань використовувати для холодної та гарячої води.

 

У середині металопластикові водяні труби мають алюміній, який ущільнює конструкцію, не дозволяє потрапляти в мережу кисню. Товщина алюмінієвого прошарку становить від 0,2 до 2 мм, тому на вигляд він нагадує фольгу. Збільшення цього прошарку не є доцільним, бо тоді металопластикові труби втратять одну із вагомих своїх переваг – гнучкість. Усі прошарки з'єднані між собою спеціальною технічною речовиною для склеювання.

 

Труби металопластикові мають ряд переваг:

 

  • міцні (виробники надають гарантію до 50 років);
  • гнучкі, що дозволяє виконувати повороти трубопроводів без використання фітингів;
  • прості у монтажі;
  • доступні за ціною.

 

З'єднуються між собою металопластикові труби за допомогою спеціальних фітингів, які у свою чергу, за способом фіксації, можуть бути обтискні чи пресові. Другі значно надійніші, і ними користуються, коли необхідно з'єднати труби, які будуть заштукатурені. Але за ціною вони значно дорожчі, ніж обтискні. Проте з'єднання – це важливий елемент системи, тому тут економити не варто.

 

Металопластикові труби мають діаметр від 16 до 63 мм, витримують робочий тиск до 10 бар та робочу температуру до 95°С. Металопластикова надійна труба є практично ідеальним рішенням для теплої підлоги, адже окрім міцності, вона значно менше, ніж поліетиленові зазнає деформації під дією високих температур, та й ціна є приємним бонусом до такого якісного продукту.

 

Зважаючи на таку популярність, на ринку сьогодні великий вибір вказаних товарів як вітчизняного, так й іноземного виробництва. Як показує практика, гарно в роботі себе зарекомендували металопластикові одиниці виробництва Італії, Польщі, Німеччини.

 

У магазині teplokomfort.ua представлені металопластикові труби для опалення, для водопроводу та для теплої підлоги. Купити їх можна вже сьогодні – ціна більш, ніж доступна. Доставка діє у такі міста як Львів, Вінниця, Івано-Франківськ та інші.