Unidelta (Унідельта)

 

Італійська компанія Unidelta заснована в 1973 році в муніципалітеті Вестоне. Сьогодні це – виробник систем тепло- водо- газопостачання.

 

Історія компанії Унідельта починалася з виготовлення поліетиленових труб високої та низької щільності, мереж із сітчастого поліетилену для систем опалення, водопостачання, дренажу, зрошувальних систем тощо.

 

Труби від виробника Unidelta

 

Дочірні компанії випускають такі товари:

 

 

Компанія постійно працює над осучасненням технологій виробництва, виводить на ринки нові зразки продукції, щоб навіть звичайна труба на воду відповідала викликам сьогодення.

 

Фітинги Унідельта

 

Окрім труб, Unidelta славиться своїми фітингами:

 

 

Асортимент товарів компанії Унідельта включає понад 400 найменувань з'єднувальних елементів, зокрема:

 

 

У 2005 році Unidelta презентувала свій новий винахід – систему Delt-One, за допомогою якої фітинг швидко і легко встановлюється, при цьому гарантується довговічність експлуатації всієї системи. Цей продукт вивів компанію на міжнародні ринки.

 

Стандарти якості компанії Unidelta

 

Unidelta прискіпливо ставиться до тестування своєї продукції, бо всі товари сертифіковані відповідно до європейського стандарту якості UNI EN ISO 9001:2000.

 

Компанія є взірцем у використанні новітніх систем енергозбереження. З 2005 року Унідельта використовує геотермальні системи для виробництва електроенергії, а також постійно дбає про охорону навколишнього середовища та використання альтернативної «зеленої» енергії.

 

Дізнатися більше про товари виробника Unidelta та купити їх Ви можете на сайті teplokomfort.ua.

Відображати:
Сортування

anchor