Viessmann (Віссманн)

Viessmann, безперечно, є найпопулярнішим виробником опалювальних і холодильних систем, представлених на ринку України. Компанія є найбільшим виробником котлів у світі. Вже понад 25 років компанія постачає українським споживачам газові котли Віссманн, що характеризуються надійністю та безпечністю використання. Такий успіх – це результат клопіткої праці багатьох тисяч спеціалістів компанії Viessmann, які реалізовують єдину стратегію розвитку.

 

У 2017 році німецька компанія Viessmann відсвяткувала своє сторіччя. Віковий рубіж компанія Віссманн переступила із позиціонуванням себе як бізнесу, що є соціально, економічно та екологічно відповідальним. І головним завданням для виробника Віссманн є впровадження технологій для виробництва енергії, що максимально зберігають природні ресурси. Viessmann започатковано як родинний бізнес і сьогодні компанією керує представник вже третього покоління сім'ї Віссманн.

 

Віссманн – це величезна промислова імперія, що об'єднує 23 виробничих підрозділи в 11 країнах світу. Концерн Viessmann має 32 філіали та більше 120 офіційних офісів продажу в багатьох куточках нашої планети. У компанії Viessmann працює понад 12000 співробітників, а річний оборот становить більше 2,2 млрд євро.

 

При Viessmann діє спеціальна Академія, де щороку підвищують свою кваліфікацію близько 92 000 спеціалістів різного рівня: співробітники самого Віссманн, представники комунальних підприємств, проектанти та всі, хто хоче йти в ногу з часом. Це дуже важливо, адже хоча більшість українців знають компанію Віссманн лише як виробника, що продає котли газові, проте компанія Viessmann виробляє значно більше товарів, що вирізняються своїми інноваціями.

 

У асортименті концерну системи опалення, що працюють на рідкому, твердому та газоподібному паливі, сонячні колектори плаского і вакуумного типу, системи, що працюють на біомасі, когенераційні установки різної потужності, також Віссманн виробляє потужні теплові насоси для використання енергії ґрунту, води, повітря. Виробник пропонує великий вибір котлів: газові і твердопаливні, настінні та підлогові, парапетні й атмосферні.

 

Серед новітніх розробок користується попитом конденсаційний котел Віссманн, ціна якого хоча й вища, ніж звичайного газового, але технічні характеристики та позитивні відгуки виправдовують таку собівартість. Конденсаційний котел Viessmann дозволяє економити до 16% енергії та мінімізувати викиди СО2. Нове покоління котлів Viessmann оснащене спеціальним регулятором, що налаштовує котел на різні види газу, у тому числі й біогаз. Є можливість поєднувати роботу котла Віссманн з геосистемами для підігріву води.

 

Компанія Viessmann постійно розробляє нові серії товарів, пропонує новинки, які можна купити в інтернет-магазині teplokomfort.ua, ціна – конкурентна.

 

Доставка котлів Віссманн здійснюється у такі міста як Київ, Львів і решту населених пунктів України.

 

 

Відображати:
Сортування