Zilmet (Зілмет)

Компанія Zilmet (Італія) – найбільший в Європі виробник розширювальних баків для опалення та гідроакумуляторів. Сьогодні потужності Zilmet – це п'ять великих заводів, кожен з яких діє як автономний підрозділ і спеціалізується на виготовлені окремого виду товару: один завод Зілмет виробляє розширювальні баки, інший – мембрани, третій – гідроакумулятори. Виробничі площі Зілмет сягають 200 000 кв м.

 

Щодня заводи Zilmet випускають близько 30 000 одиниць готових товарів або 8 млн. щороку. Всі лінії Зілмет повністю автоматизовані, тому для виробництва такої кількості товарів потрібно близько 500 співробітників. У компанії Zilmet заявляють, що запорукою їхнього успіху якраз і є інвестиції у модернізацію обладнання та підготовку кваліфікованих кадрів. Цінують у компанії Зілмет і свої традиції.

 

Zilmet – це сімейний бізнес, заснований у 1955 році містером Уго Бенеттоло. Спочатку це було підприємство, яке займалося обробкою чорних металів. Але вже з 1965 року перекваліфіковується на виробництво розширювальних баків, що і принесло успіх компанії Зілмет у майбутньому. Друге покоління родини Бенеттоло продовжило справу засновника. Завдяки вдалому керівництву компанія вийшла на міжнародні ринки. Представництва Zilmet в Італії, Франції, Німеччині, Великобританії та США працюють вже десятиліття.

 

Zilmet виробляє такі товари: розширювальні баки для системи опалення, для котлів, для водопостачання, для сонячних систем, пластинчаті теплообмінники для водопостачання, опалення та басейнів, а також запчастини до баків (мембрана, фланець).

 

Офіційний виробник Зілмет гарантує якість своїх товарів, що передбачає екологічність (гідроакамулятор можна сміливо використовувати для питної води) та дотримання всіх міжнародних норм та стандартів. Уся продукція компанії Зілмет сертифікована відповідно до стандарту ISO 9001.

 

Купити розширювальний бачок для опалення, гідроакумулятор та інші товари Zilmet і одразу ж замовити доставку у такі міста як Львів, Тернопіль, Вінниця чи будь-яке інше можна на сайті teplokomfort.ua. Ціна на товари Зілмет Вас приємно здивує!

 

 

Відображати:
Сортування
Плоскі розширювальні мембранні баки ZILMET OEM Pro

Спосіб підключення: різьбовий патрубок

Вид різьби: R 3/4"

Тип бака: мембранний

Конструктивне виконання бака: плоский

Об’єм: 6, 8, 10, 12 л

Максимальний робочий тиск: 4 бар

Робоча температура: от -10 °С до +99 °C.

Колір: червоний

Стандарт якості: DIN 4807-3

>
Циліндричні мембранні баки ZILMET CAL-PRO

Спосіб підключення: різьбовий патрубок

Вид різьби: R 3/4", 1"

Тип бака: мембранний

Конструктивне виконання бака: циліндричний

Об'єм: 4, 8, 12, 18, 24, 35, 50, 80, 105, 150, 200, 250, 300, 400, 500, 600, 700, 800 л

Максимальний робочий тиск: 4-6 бар

Робоча температура в системі: від -10 °С до +99 °C.

Колір: червоний

Стандарт якості: DIN 4807-3

 

>