0
Товарів: (0)0,00 ГРН

Agam (Агам)

Agam (Агам)
Від цього виробника товарів немає.

 

Agam – польський виробник якісних ущільнюючих матеріалів, герметиків, інсталяційних рідин, яким уже майже 30 років довіряють як професійні монтажники, так і власники приватних будинків. Окрім продукції своєї торгової марки компанія постачає широкий асортимент товарів інших брендів, включаючи матеріали для пайки ТМ BrazeTec. 

Історія компанії Agam

Підприємство Agam Sp. z o.o. було засноване у Польщі в 1995 р. Тривалий час офіс компанії знаходився у Ксьонжині, проте у травні 2012 р. переїхав у власну нову будівлю у Лисках. Головний офіс, магазин, виробничі та складські приміщення тепер знаходяться в одному місці. Це спрощує логістику, покращує зв’язок між підрозділами, позитивно відображається на асортименті та якості кінцевого продукту. 

В цехах встановлено високоточне сучасне обладнання для виробництва та дозування інсталяційної хімії. Також компанія має достатню матеріальну базу, щоб забезпечити належний контроль якості на кожному технологічному етапі. 

Сьогодні продукція ТМ Agam доступна в більш ніж 10 країнах Європи. Компанія має розгалужену мережу дистриб'юторів у Польщі та співпрацює з численними іноземними партнерами, продовжуючи зміцнювати свої позиції на міжнародному ринку. 

Асортимент продукції ТМ Agam

  • Ущільнюючі матеріали – герметизуючі пасти та нитки, фум-стрічки, сантехнічний льон, силікони, монтажні піни, клеї.
  • Мастильні матеріали – рідкі силіконові мастила та спреї.
  • Технічні стрічки – ізоляційні стрічки, скотч, алюмінієва стрічка, стрічка для ПВХ.
  • Технічні аерозолі – засоби для виявлення витоків, мідні та цинкові спреї для захисту і декорування металевих, пластикових, дерев'яних поверхонь.
  • Інсталяційні рідини для усунення мікротріщин, очищення систем опалення, захисту від корозії.
  • Інструменти та пристосування – різаки для труб, ножиці-труборізи, монтажні планки, заглушки для випробувань, щітки для чищення труб тощо.

Загалом, компанія Agam пропонує високоякісні професійні рішення для сантехніків та інших фахівців будівельної галузі.

 

Цей сайт використовує файли cookies. За допомогою них ми аналізуємо поведінку відвідувачів, щоб зробити користування сайтом більш зручним, а також забезпечуємо доступ до функцій соціальних мереж та сторонніх сервісів. Більш детальну інформацію дивіться на сторінці Політика використання файлів cookies на порталі teplokomfort.ua.

Приймаю
scroll to top icon