0
Товарів: (0)0,00 ГРН

Про Теплокомфорт

 

Опалення має бути якісним!

 

Таким слоганом керується у своїй діяльності Товариство з обмеженою відповідальністю «Теплокомфорт Київ». Саме якість є основою всієї роботи компанії, зокрема, у підході до виконання замовлень наших клієнтів.

 

Діяльність товариства здійснюється на сайті teplokomfort.ua, де і викладена вся інформація про компанію.

 

Теплокомфорт – це офіційно зареєстрований торговий знак. Компанія абсолютно легально та прозоро працює на ринку України, чим засвідчує свою повагу до клієнтів і відповідальність за представлену продукцію та надані послуги.

 

У каталозі товарів сайту Теплокомфорт представлена якісна продукція українських та іноземних виробників за вигідними цінами.

 

Крім того, ми є учасником програм підтримки енергоефективності від українських банків. У каталозі Ви знайдете окремий розділ з товарами, вартість яких частково компенсує держава за умовами «теплих кредитів».

 

Обирати товари у нас зовсім просто, адже, на сайті Теплокомфорт подана максимально вичерпна інформація про них, а також багато корисної інформації про сучасні технології у таких  галузях як:

 

  • опалення, 
  • водопостачання, 
  • водовідведення, 
  • водообробка та фільтрація. 

 

Компанія «Теплокомфорт Київ» співпрацює з досвідченими фахівцями та експертами, а також має власні, роками накопичені знання та досвід, тому ми можемо чітко розставляти пріоритети і робити висновки про технології та якість продукції провідних виробників.

 

У розділі Виробники представлено інформацію про провідні компанії та науково-дослідні установи галузі, продукцію яких можна знайти в Каталозі товарів.

 

Також до Вашої уваги розділ Корисні статті, де можна прочитати цікаві матеріали про новини цієї сфери.

 

Нами розроблена система автоматичної генерації документів – всього три хвилини достатньо, щоб зібрати повний пакет документів та оплатити замовлення. Ця опція доступна як для фізичних, так і юридичних осіб будь-якої форми власності та оподаткування.

Це суттєво заощаджує Ваш і наш час.

 

Заздалегідь дякуємо за цікавість до нашого ресурсу teplokomfort.ua. Віримо в подальшу плідну співпрацю.

Цей сайт використовує файли cookies. За допомогою них ми аналізуємо поведінку відвідувачів, щоб зробити користування сайтом більш зручним, а також забезпечуємо доступ до функцій соціальних мереж та сторонніх сервісів. Більш детальну інформацію дивіться на сторінці Політика використання файлів cookies на порталі teplokomfort.ua.

Приймаю
scroll to top icon