0
Товарів: (0)0,00 ГРН

Доставка

Доставка придбаних товарів здійснюється кур’єрськими службами або власними силами та засобами покупця (самовивіз).

Спосіб доставки товарів, на які поширюється дія акції “Безкоштовна доставка”, визначає продавець. Якщо Ви не згодніз обраним перевізником, то можете замовити будь-який інший спосіб доставки власним коштом.

Ми відправляємо замовлення через обрану Вами службу доставки і повідомляємо всю необхідну інформацію: номер декларації, дату доставки й адресу отримання у Вашому місті.

Наша компанія співпрацює з такими кур'єрськими службами як (натисніть на назву перевізника, щоб розрахувати вартість доставки):

Нова пошта

Делівері

Добра Доставка

Автолюкс

Міст експрес

Нічний експрес

Justin

Для отримання посилки потрібно мати при собі документ, що посвідчує Вашу особу (паспорт громадянина України, військовий білет, водійське посвідчення), та номер транспортної декларації.

Обрані клієнтом умови доставки відображаються в бланку замовлення.

Доставка товарів здійснюється після надходження коштів на наш рахунок.

Зобов’язання з доставки, в залежності від обраного способу, вважаються виконаними у таких випадках:

- самовивіз – з моменту видачі товару на складі продавця, де забирається придбана продукція. Знайти детальну інформації про адресу та години роботи можна у розділі Контакти.

- доставка кур’єрськими службами – з моменту передачі товару на склад служби доставки.

Якщо доставку неможливо завершити з вини покупця (неприбуття в обумовлений час на склад служби доставки, відсутність покупця за адресою доставки або в інших випадках), доставка вважається здійсненою та підлягає оплаті.

Якщо клієнт відмовляється від сформованого замовлення в день доставки або після того, як продавцем було оплачено доставку товарів, її вартість не підлягає поверненню покупцю.

Варто пам’ятати, що кур’єрські служби можуть змінювати умови своєї роботи, тому актуальну інформацію про терміни і можливі способи доставки потрібно уточнювати безпосередньо у них.

Продавець укладає договір страхування на повну вартість товарів, які доставляються кур’єрськими службами, на користь покупця.

Повернення товару регулюється «Законом Про захист прав споживачів».

З усіма іншими положеннями, пов’язаними із оформленням замовлення та отриманням товарів, Ви можете ознайомитись у Договорі приєднання, що знаходиться у розділі Правові документи.

Також до Вашої уваги пропонуємо Положення про персональні дані.

Цей сайт використовує файли cookies. За допомогою них ми аналізуємо поведінку відвідувачів, щоб зробити користування сайтом більш зручним, а також забезпечуємо доступ до функцій соціальних мереж та сторонніх сервісів. Більш детальну інформацію дивіться на сторінці Політика використання файлів cookies на порталі teplokomfort.ua.

Приймаю
scroll to top icon