0
Товарів: (0)0,00 ГРН

Редуктори тиску води

Редуктор тиску Gross 1/2"
Відгуки відсутні
380,00 ГРН
  • Країна-виробник:Китай
  • Призначення:зниження та стабілізація тиску води
  • Діаметр труб, дюйм:1/2"
Подивитись всі параметри
Редуктор тиску води RSk Mignon Proffi 1/2"
Відгуки відсутні
500,00 ГРН
  • Країна-виробник:Італія
  • Призначення:зниження та стабілізація тиску води
  • Діаметр труб, дюйм:1/2"
Подивитись всі параметри
Редуктор тиску Caleffi 1/2" під манометр 40°C
Відгуки відсутні
Немає в наявності
  • Країна-виробник:Італія
  • Стандарт якості:ISO 9001
  • Діаметр труб, дюйм:1/2"
Подивитись всі параметри

Водяні редуктори призначені для зниження і стабілізації тиску води в системах гарячого та холодного водопостачання. Їх рекомендують встановлювати для захисту труб, фітингів, бойлерів, пральних та посудомийних машин, запірної арматури тощо. Деякі виробники водонагрівачів і змішувачів взагалі відмовляють у гарантійному ремонті обладнання, яке експлуатується без редукційного клапана. Це пов’язано з тим, що у багатоповерхових будинках реальний напор може досягати 6-10 бар, і навіть більше. Тобто у 2-3 рази перевищує експлуатаційний тиск приладу, через що він і виходить з ладу.

Принцип дії редуктора тиску води

Редуктор тиску має в своїй основі пружину і запірний елемент (поршень, мембрану тощо). Якщо вхідний тиск більший за заданий, пружина стискається, поршень частково перекриває вихідний отвір і зменшує потік води на виході. Тобто знижуючи власну пропускну спроможність, пристрій обмежує об’єм води, що подається у квартиру.

Напор, який підтримується у трубах після редуктора зниження тиску, залежить від заводських налаштувань. Якщо потрібно виставити інше значення, можна налаштувати його за допомогою манометра.

Види регуляторів тиску води

За комплектацією розрізняють звичайні редуктори, редуктори з фільтром або з манометром; за призначенням – побутові і промислові; за принципом дії – поршневі та мембранні редуктори тиску води. Також вони відрізняються пропускною здатністю, способом управління, матеріалом, з якого виготовлені.

В побуті найбільш поширені дві моделі:

  • Поршневий редуктор – його використовують для регулювання динамічного тиску води. В порівнянні з мембранними поршневі редуктори менші за розмірами та дешевші.
  • Мембранний редуктор – має більший діапазон регулювання і менше залежить від якості води. Не має в своїй конструкції елементів, що труться між собою, тому більш надійний і довговічний.

Як вибрати та встановити редуктор тиску води

Щоб купити регулятор тиску води, треба в першу чергу визначитися з його пропускною здатністю, тобто діаметром. В середньому пропускна здатність клапана має відповідати споживанню води в тій гілці, на яку його встановлюють.

В більшості випадків, якщо точок водозабору в квартирі не більше 3, підійде редуктор тиску води 1/2". Інакше слід обирати редуктор тиску 3/4". Причому навіть якщо в квартирі півдюймові труби.

Підключення редукційного клапана

  • Підключаючи клапан редукційний слід враховувати напрямок руху води. Він вказаний стрілочкою на корпусі.
  • При установці редуктора з манометром датчик можна повернути, як вгору, так і вниз.
  • Клапан пониження тиску встановлюють перед лічильником, але після механічного фільтру. Він захищає пристрій від засмічення і пошкодження твердими часточками, що практично завжди є у водопровідній воді.
  • До та після редуктора слід передбачити відсікаючі вентилі, аби в разі потреби його можна було обслуговувати, не вимикаючи воду в усьому будинку.

Цей сайт використовує файли cookies. За допомогою них ми аналізуємо поведінку відвідувачів, щоб зробити користування сайтом більш зручним, а також забезпечуємо доступ до функцій соціальних мереж та сторонніх сервісів. Більш детальну інформацію дивіться на сторінці Політика використання файлів cookies на порталі teplokomfort.ua.

Приймаю
scroll to top icon