Проточні фільтри для очищення води

Відображати:
Магістральний фільтр для води Tiemme (самопромивний фільтр)

Підключення: магістральне

Призначення: захист від забруднення і твердих домішок

Тип: фільтр тонкої очистки води

Максимальна температура трубопроводу: 95 °С

Робочий тиск: 16 бар

Матеріал корпусу, чаші: нікельована латунь

Розмір: ½ ", ¾ ", 1", 1" ¼
 

0.00 ГРН

 

Чиста вода – це основа здоров’я людини, яка її споживає.

 

Той, хто розуміє глибину проблеми, намагається зробити воду максимально безпечною. Встановлення різноманітних очищувачів є чудовим варіантом вирішення цього питання.

 

Дієвим способом очищення води в побутових умовах є проточні фільтри. Ці прилади відносно невеликі, але достатньо ефективні для усунення з води таких забруднень, як: механічні домішки (шматочки заліза, піску), хімічні (надлишки солей, хлор), а також шкідливі мікроорганізми.

 

Проточні фільтри здатні суттєво покращити органолептичні властивості живильної рідини. Вони забирають неприємний запах, пом’якшують смак.

 

Види проточних фільтрів

 

Конфігурація системи очищення залежить від потреб та  особливостей конструкції фільтрів, адже картриджі варто підбирати відповідно до потреб очищення. Сучасні проточні  фільтри містять декілька змінних блоків катриджів, які здійснюють багатоступеневу очистку. Найбільш поширеними є пристрої з дво- та трискладових колб.

 

Залежно від потужності, проточні фільтри поділяють на промислові та побутові. Більшість,пристроїв, що використовується у побуті, підходять, як для централізованої системи, так і для локальних мереж.

 

Монтаж таких міні-очисних є нескладним і не вимагає багато часу. Зазвичай, проточні фільтри встановлюються у безпосередній близькості від точки розбору. Проте, за бажанням, їх можна змонтувати і на вводі мережі в квартиру, або ж на стіні, поблизу крана.

 

Який фільтр краще обрати?

 

Перш ніж обирати фільтр варто провести дослідження хімічного складу води. Такий аналіз виявить показники, де є перевищення норми. Стан води також впливає на термін експлуатації картриджів.

 

Магазин Теплокомфорт пропонує Вам обрати проточний фільтр для води від українських та зарубіжних виробників за вигідною ціною і надасть консультацію для вибору найоптимальнішого варіанту відповідно до Ваших потреб.


anchor