0
Товарів: (0)0,00 ГРН

Сервісне обслуговування

Компанія “Теплокомфорт Київ” спеціалізується на реалізації обладнання для опалення та водопостачання від провідних європейських та українських виробників. Ми відповідально ставимося до вибору продукції, представленої в нашому інтернет-магазині, тому впевнені в її якості та забезпечуємо відповідний рівень сервісного обслуговування.

Щоб наші клієнти могли отримати належний гарантійний та післягарантійний ремонт, ми співпрацюємо з надійними, перевіреними сервісними центрами та майстернями. Їх співробітники проходять навчання та атестацію, мають сертифікати, що підтверджують рівень технічної підготовки. Майстерні оснащені сучасним обладнанням та діагностичною апаратурою, необхідною для проведення технічних і ремонтних робіт.

Наша компанія на офіційних засадах надає послуги з технічного обслуговування та ремонту польських твердопаливних котлів Klimosz. Ми безпосередньо співпрацюємо з заводом-виробником та маємо в наявності великий банк оригінальних запчастин. Детальніше з переліком послуг можна ознайомитися в статті “Сервісне обслуговування котлів Klimosz”.

Умови надання гарантійного обслуговування

Гарантійне та післягарантійне обслуговування здійснюється відповідно до чинного законодавства України в сфері захисту прав споживача.

Тривалість гарантійного періоду встановлюється виробником та зазначається у гарантійному талоні. На нашому сайті цей параметр можна знайти у характеристиці кожного товару.

Гарантійний період відраховується з дати продажу виробу. Дата продажу та відомості про товар беруться із заповненого продавцем гарантійного талону або, якщо його немає, з документів на обладнання.

Щоб отримати безоплатне гарантійне обслуговування слід дотримуватися умов, наведених у гарантійних зобов’язаннях виробника.

Що робити, якщо обладнання вийшло з ладу

При виникненні потреби у гарантійному обслуговуванні покупець має право звернутися до авторизованих центрів виробника або до сервісних центрів, що є партнерами компанії "Теплокомфорт Київ" у вашому населеному пункті.

Сервісний центр або майстерню за місцем проживання (або ті, до яких Вам зручно буде звернутися) можна обрати з наведеного нижче списку.

Якщо у списку немає зручного для Вас сервісу, телефонуйте за вказаними на сайті номерами. Ми допоможемо вирішити проблему.

Як стати нашим партнером з сервісного обслуговування

Якщо ви представляєте сервісний центр або монтажну організацію з досвідом роботи у сфері встановлення, налаштування, ремонту техніки для опалення, водо- та газопостачання, в інших галузях і зацікавлені в співпраці, інформацію про свою компанію та перелік послуг, які вона надає, надсилайте на електронну адресу або звертайтеся до нас через контактну форму.

Цей сайт використовує файли cookies. За допомогою них ми аналізуємо поведінку відвідувачів, щоб зробити користування сайтом більш зручним, а також забезпечуємо доступ до функцій соціальних мереж та сторонніх сервісів. Більш детальну інформацію дивіться на сторінці Політика використання файлів cookies на порталі teplokomfort.ua.

Приймаю
scroll to top icon