ПН ВТ СР ЧТ ПТ
СБ НД
ПН
11
ВТ
12
СР
13
ЧТ
14
ПТ
15
СБ
16
НД
17
 
  ПН
18
ВТ
19
СР
20
ЧТ
21
ПТ
22
СБ
23
НД
24
 
  ПН
25
ВТ
26
СР
27
ЧТ
28
ПТ
29
СБ
30
НД
31
 
  ПН
01
ВТ
02
СР
03
ЧТ
04
ПТ
05
СБ
06
НД
07
 
  ПН
08
ВТ
09
СР
10
ЧТ
11
ПТ
12
СБ
13
НД
14
0
Товарів: (0) 0,00 ГРН

Сервісне обслуговування

 

Компанія “Теплокомфорт Київ” спеціалізується на реалізації обладнання для опалення та водопостачання від провідних європейських та українських виробників. Ми відповідально ставимося до вибору продукції, представленої в нашому інтернет-магазині, тому впевнені в її якості та забезпечуємо відповідний рівень сервісного обслуговування.

 

Щоб наші клієнти могли отримати належний гарантійний та післягарантійний ремонт, ми співпрацюємо з надійними, перевіреними сервісними центрами та майстернями. Їх співробітники проходять навчання та атестацію, мають сертифікати, що підтверджують рівень технічної підготовки. Майстерні оснащені сучасним обладнанням та діагностичною апаратурою, необхідною для проведення технічних і ремонтних робіт.

 

 

Умови надання гарантійного обслуговування

 

Гарантійне та післягарантійне обслуговування здійснюється відповідно до чинного законодавства України в сфері захисту прав споживача.

 

Тривалість гарантійного періоду встановлюється виробником та зазначається у гарантійному талоні. На нашому сайті цей параметр можна знайти у характеристиці кожного товару.

 

Гарантійний період відраховується з дати продажу виробу. Дата продажу та відомості про товар беруться із заповненого продавцем гарантійного талону або, якщо його немає, з документів на обладнання.

 

Щоб отримати безоплатне гарантійне обслуговування слід дотримуватися умов, наведених у гарантійних зобов’язаннях виробника.

 

 

Що робити, якщо обладнання вийшло з ладу

 

При виникненні потреби у гарантійному обслуговуванні покупець має право звернутися до авторизованих центрів виробника або до сервісних центрів, що є партнерами компанії "Теплокомфорт Київ" у вашому населеному пункті.

 

Сервісний центр або майстерню за місцем проживання (або ті, до яких Вам зручно буде звернутися) можна обрати з наведеного нижче списку.

 

Якщо у списку немає зручного для Вас сервісу, телефонуйте за вказаними на сайті номерами. Ми допоможемо вирішити проблему.

 

 

Як стати нашим партнером з сервісного обслуговування

 

Якщо ви представляєте сервісний центр або монтажну організацію з досвідом роботи у сфері встановлення, налаштування, ремонту техніки для опалення, водо- та газопостачання, в інших галузях і зацікавлені в співпраці, інформацію про свою компанію та перелік послуг, які вона надає, надсилайте на електронну адресу або звертайтеся до нас через контактну форму.

scroll to top icon