Виробник
Країна-виробник

Водяні рушникосушки

Відображати:
Рушникосушки Imas Pegasus

Тип рушникосушки: водяна

Форма: пряма, радіальна

Матеріал: сталь

Спосіб підключення: патрубки 4хG1/2"

Робочий тиск: 6 бар

Робоча температура: 90 °C

Теплова потужність хромованих моделей ( при 60 °С): 245-1003 Вт

Теплова потужність білих моделей ( при 60 °С): 341-1438 Вт

Ширина: 450-750 мм

Висота: 700-1720 мм

Кількість трубок: 12-35 шт.

Колір: білий, хром

0.00 ГРН
Рушникосушка Gorgiel AE

Тип рушникосушки: водяний

Підключення: нижнє

Спосіб підключення: патрубок L2

Вид різьби: 4 фітинга з внутрішньою різьбою G 1/2'

Робочий тиск: 10 бар

Робоча температура: 95 °C

Теплова потужність: ΔT = 60K 90/70/20 °C 312

Ширина: від 500 мм, 600 мм

Висота: 500 мм, 600 мм, 800 мм, 1072 мм, 1200 мм, 1400 мм

Глибина: 135 мм

0.00 ГРН

Водяні рушникосушки — це найбільш розповсюджений тип обігрівачів для ванної кімнати. Всього за декілька десятиліть відбулася трансформація від звичайного змійовика, часто грубого і неестетичного, до сучасного та практичного приладу.

 

В інтернет-магазині teplokomfort.ua представлений широкий ряд товарів, об'єднаних однією категорією — «водяні рушникосушки». Тут ви можете купити водяні рушникосушки М-подібні, П-подібні, класичні «драбинки»  — з поличкою та без неї, традиційні змійовики та зигзаги. Також на Ваш вибір пропонуються моделі з нижнім та боковим підключенням, різних розмірів по висоті та ширині. Користуються попитом практичні поворотні водяні рушникосушки.

 

Зрозуміло, що майже кожен покупець, коли бачить таке технічне різноманіття, задає собі логічне запитання: який обігрівач для ванної кімнати краще обрати? Скільки коштують якісні вироби і чи однакові вони за своїм функціональним призначенням? Відповідь на ці питання Вам підкажуть консультанти нашого магазину, але і самому розібратися тут буде нескладно.

 

По-перше, попри різну форму та відмінні технічні характеристики, всі прилади виконують однакові функції. Як випливає з назви продукту, такий радіатор у ванній потрібний для того, щоб повісити на нього вологий рушник або ж для сушіння білизни.

 

Не менш важливою є функція утеплення ванної кімнати. Адже водяні рушникосушки віддають достатню кількість тепла та створюють комфортну температуру для купання у ванній та запобігають виникненню плісняви.

 

Ціна ж на водяні рушникосушки формується під впливом таких факторів:

 

  • матеріал, з якого виготовлено обігрівач;
  • розмір виробу;
  • складність форми;
  • цінова політика та впізнаваність виробника та його бренду.

 

Нержавіюча сталь є одним з найкращих металів, з яких виготовляють водяні рушникосушки. Вона міцна, легка, віддає багато тепла та не боїться корозії. Але ціна на такі рушникосушки є відповідно високою. Дешевшими є радіатори зі сталі, які часто додатково хромуються чи покриваються мідним або ж латунним розчином. Зазначені водяні рушникосушки стійкі до коливань тиску в мережі централізованого опалення та часто мають додатковий захист від ржавіння.

 

Найдешевшими є водяні стальні рушникосушки, вкриті спеціальною чорною чи білою емальованою фарбою. Найдоцільніше їх встановлювати у невеликих приватних будинках.

 

Звертаємо Вашу увагу, що всю інформацію про водяні обігрівачі для ванної кімнати Ви можете прочитати на сайті у розділі «Технічна характеристика», що додається до кожного товару.

 

Не важливо, де Ви проживаєте, у Львові, Києві, Харкові чи Луцьку, вже сьогодні Ви можете купити і водяні, і електричні рушникосушки в нашому магазині та замовити їх доставку прямо до Вашого дому.