0
Товарів: (0)0,00 ГРН

Душові трапи і сифони

Душові трапи і сифони – складові каналізаційної системи, що забезпечують відведення використаної води, запобігають засміченню труб та проникненню в приміщення неприємних запахів.

Трапи для душу

Душові трапи встановлюють у підлозі душової зони або ванної кімнати.

За призначенням і розміщенням трапи для душу поділяють на

  • душові канали – горизонтальні водовідвідні канали довжиною від 60 до 90 см. Найбільш поширена модель – душовий канал довжиною 70 або 80 см;
  • точкові трапи для душу можна встановлювати в будь-якій частині ванної кімнати – біля стіни, в кутку або посередині. За формою можуть бути круглі або квадратні з горизонтальним або вертикальним виводом діаметром 50 або 110 мм, пластиковою або металевою решіткою 100, 150, 200 мм;
  • кутові трапи – мають трикутну форму і призначені для монтажу в кутку душової зони;
  • трапи в стіну – їх монтують у нижню частину стіни у ванній кімнаті.

Крім того, за типом затвору розрізняють душовий трап з сухим затвором і з гідрозатвором.

Сантехнічні сифони

Сифони забезпечують виведення використаної води з раковин, ванн, душових кабін тощо. Часто в один сифон відводять стоки з кількох сантехнічних пристроїв. Зокрема, дуже поширені сифони під умивальник або мийку з відводами для пральної чи посудомийної машини, а конструкція сифону для ванни передбачає наявність ревізії, що дозволяє своєчасно прочищати колбу, щоб запобігти забиванню труб.

Як вибрати душовий трап або сифон

Вибираючи душові трапи та сифони, слід звернути увагу на якість матеріалів та сумісність обладнання з уже існуючою системою водовідведення. Зокрема, важливо врахувати діаметр та розміщення відвідних патрубків.

З асортиментом, розмірами та детальними характеристиками зливних трапів і сифонів, що є в нашому магазині, можна ознайомитися на нашому сайті.

Цей сайт використовує файли cookies. За допомогою них ми аналізуємо поведінку відвідувачів, щоб зробити користування сайтом більш зручним, а також забезпечуємо доступ до функцій соціальних мереж та сторонніх сервісів. Більш детальну інформацію дивіться на сторінці Політика використання файлів cookies на порталі teplokomfort.ua.

Приймаю
scroll to top icon