Виробники:
Країна-виробник
Потужність котла

Котли газові конденсаційні

Відображати:
Котел конденсаційний Viessmann Vitodens 222-F

Підключення: мережа 230 В

Кількість контурів: двоконтурний (із вбудованим водонагрівачем)

Вид котла за типом розміщення: підлоговий

Тип розпалювача: електронний (автоматичний)

Мін. температура системи опалення: 30 °C

Макс. температура системи опалення: 74 °C

Теплова потужність: 1,8-35 кВт

Макс. тиск у контурі опалення: 3 бар

Макс. тиск у контурі ГВ: 10 бар

Макс. температура ГВ: 60 °C

Об’єм водонагрівача: 100-130 л

Габарити: 595×600×1425 (1625) мм

 

0.00 ГРН

Конденсаційні котли – новий крок у напрямку підвищення енергоефективності сучасної теплотехніки!

 

Конденсаційні котли на відміну від традиційних (конвекційних) мають вищий ККД (приблизно на 16 %) та є більш екологічними, адже викидають в атмосферу в 7 разів менше шкідливих речовин, у тому числі й вуглекислого газу.

 

Основний принцип роботи у тому, що конденсаційні котли використовують так звану приховану енергію пари, яка утворюється під час нагрівання теплоносія.
Під час згорання газу, як і будь-якої природної речовини, утворюється водяна пара та вуглекислий газ. Така пара має температуру приблизно 150-200 ◦С. Коли вона охолоджується до 56 ◦С («точка роси»), то переходить з газоподібного у рідкий стан і осідає на стінках теплообмінника у вигляді конденсату. Під час такого процесу вона і віддає надлишкову енергію.

 

У традиційних газових котлах ця енергія виводиться разом з продуктами згорання у повітря.

 

Конденсаційні модернізовані котли оснащенні двома теплообмінниками, які виготовляються зі спеціальних корозійностійких сплавів: силумін чи нержавіюча сталь, адже випади містять агресивні речовини, які роз’їдають традиційні сталеві та чавунні прилади. Теплообмінники, якими оснащені конденсаційні сучасні котли, можуть бути роздільними або суміжними і є обов’язково литими.

 

Конденсаційні котли виготовляють практично всі провідні виробники опалювального обладнання, адже ці товари гарно себе зарекомендували і отримують схвальні відгуки клієнтів.

 

За типом конденсаційні котли, як і конвенційні, бувають одно- і двоконтурними, а за розміщенням – настінними та підлоговими.

 

Продукти згорання виводяться через коаксіальні димоходи, які завдяки низькій температурі вже охолоджених газів, виготовляються з пластику чи нержавіючої сталі.

 

Якщо говорити про недоліки, які мають конденсаційні котли, то це ціна, яка є вищою за вартість традиційних котлів.

 

Крім того, перед тим, як купити конденсаційний котел, потрібно зважити на те, що конденсат, який утворюється під час роботи, обов’язково має утилізуватися. Проблема у тому, що конденсат містить агресивні кислоти, які бажано скидати лише у централізовану каналізацію.

 

Інтернет-магазин Теплокомфорт пропонує котли конденсаційні у широкому асортименті, ціни – конкурентні.