0
Товарів: (0)0,00 ГРН

"Компанія року 2020" – визнання для "Теплокомфорт Київ"

"Компанія року 2020" – визнання для "Теплокомфорт Київ"

“Теплокомфорт Київ” визнано кращою компанією галузі, що входять до  реєстру надійних та інвестиційно привабливих підприємств регіону (м. Київ) серед малих і середніх фірм. А Київ за різними оцінка у 2020 році – це ⅕ - ⅙ ВВП України.

Нагорода Теплокомфорт Київ - Компанія року 2020

Відзнака “Компанія року 2020” присвоєна на основі незалежного аналізу й аудиту діяльності підприємств України, який проводиться Всеукраїнським галузево-аналітичним центром. Отримання такої нагороди засвідчує, що “Теплокомфорт Київ” є:

  • надійним партнером;
  • інвестиційно привабливою компанією;
  • престижним роботодавцем;
  • товариством, що абсолютно чесно та прозоро здійснює свою діяльність.

У 2020 році наша компанія активно працювала в декількох напрямках:

  • розробка програмних рішень і втілення в життя сучасних інженерних проектів, а саме: власний майданчик для ведення електронної комерції, система контролю та вимірювання тиску, система обміну товарно-транспортним накладними для країн ЄС;
  • технічна підтримка програмного забезпечення, що створене для себе та для партнерів і замовників;
  • продаж товарів для водо- і теплопостачання, водообробки і фільтрації, газопостачання та багатьох інших.

Нагорода Теплокомфорт Київ - Компанія року 2020

“Теплокомфорт Київ” – це, перш за все, високотехнологічна компанія, тому ми і надалі активно розвиваємося, щоб вже у 2021 році презентувати інноваційні проекти, що будуть корисними в різних галузях!

 

Цей сайт використовує файли cookies. За допомогою них ми аналізуємо поведінку відвідувачів, щоб зробити користування сайтом більш зручним, а також забезпечуємо доступ до функцій соціальних мереж та сторонніх сервісів. Більш детальну інформацію дивіться на сторінці Політика використання файлів cookies на порталі teplokomfort.ua.

Приймаю
scroll to top icon