0
Товарів: (0)0,00 ГРН

Крани для рушникосушок

Кран для рушникосушки – шаровий механізм, який встановлюється у ванній кімнаті і регулює циркуляцію теплоносія в системі.

Зазвичай крани для рушникосушок виготовляють з латуні. Щоб продовжити термін служби і надати комплектуючим більш естетичного вигляду, їх часто покривають хромом або нікелем.

Характеристики та види кранів для рушникосушок

За формою розрізняють такі види вентилів для рушникосушок:

  • кутові (встановлюють, коли труба подачі підводиться від стіни або підлоги);
  • прямі (коли теплоносій подається збоку).

Однак це не є правилом. Все залежить від бажання того, хто монтує.

Крім регульованих вручну кранів для рушникосушок є також вентилі з термоголовками. Їх основна перевага – можливість автоматично регулювати подачу теплоносія за допомогою температурних датчиків. Це дозволяє створити оптимальний мікроклімат у ванній кімнаті практично без участі людини. Власник тільки задає бажану температуру.

Стандартний діаметр кранів для рушникосушок – 1/2 дюйма.

Додаткові аксесуари для рушникосушок

Під час встановлення радіатора для ванної використовують додаткові комплектуючі:

  • кран Маєвського;
  • байпас;
  • декоративні чаші;
  • кріплення (тримачі, гачки тощо);
  • тени для рушникосушок.

Кран Маєвського потрібен для спуску зайвого повітря з системи. Регулюється ключем або викруткою. Особливо важливий при підключенні радіатора знизу.

Байпас виконує роль запасного шляху, який за потреби (наприклад, під час ремонту або заміни того чи іншого приладу) обводить теплоносій повз радіатор, клапан, циркуляційний насос.

Декоративні чаші приховують місце встановлення кранів для рушникосушок, закривають з’єднання та отвори у стіні.

Цей сайт використовує файли cookies. За допомогою них ми аналізуємо поведінку відвідувачів, щоб зробити користування сайтом більш зручним, а також забезпечуємо доступ до функцій соціальних мереж та сторонніх сервісів. Більш детальну інформацію дивіться на сторінці Політика використання файлів cookies на порталі teplokomfort.ua.

Приймаю
scroll to top icon