0
Товарів: (0)0,00 ГРН

Монтажні роботи

Монтаж опалення та водопостачання

Якісне опалення в кожен дім!

Система опалення будь-якої складності повного циклу - не проблема: від оснащення квартир, офісів, приватних житлових будинків до монтажу комплексних систем на підприємствах та інших об'єктах житлового та нежитлового фонду всіх видів власності.

У роботі застосовуються сучасні технології з використанням високоякісних матеріалів світових виробників теплової техніки: Viessmann, Vaillant, Tiemmi, IMAS, Danfoss, Grundfos, Kermi та інші.

При монтажі опалення застосовуються методи пресування й обтиску металопластикових труб, паяння й обтиску мідних труб, а також відповідних фітингів та іншої запірної арматури, проводиться підбір обладнання для оснащення топкових та котельних установок. В якості теплоносіїв використовуються вода, повітря і електрика.

Детальніше
Встановлення котлового обладнання

Проводимо підбір, установку, запуск та налагодження газових, електричних, твердопаливних котлів, бойлерів, установок хімічної підготовки води та іншого обладнання українських та зарубіжних виробників для котелень та топкових.

У роботі застосовуються нові технології з використанням сучасного обладнання від провідних світових виробників котельного обладнання: Viessmann, Vaillant, Saunier Duval, Bosch, Termet, Klimosz, Kospel та ін.

Для ознайомлення з повним каталогом котлів перейдіть в розділ "Котли"

Детальніше
Монтаж теплих підлог

Все популярнішим на території України стає спосіб застосування систем "Тепла підлога" як окремого виду систем опалення.

Для опалення приміщень застосовується як комбінована система з використанням радіаторів і теплих комфортних підлог, так і монтаж системи "Тепла підлога" як окремої структури. Спектр застосування даних технологій достатньо широкий: обігрівання підлог, стін, води в басейнах; застосування в якості захисного механізму у боротьбі зі зледенінням і промерзанням зовнішніх сходових майданчиків, систем водостічних труб.

При застосуванні систем "Тепла підлога" відбувається більш рівномірний розподіл температури від підлоги до стелі. Людський організм відчуває себе більш комфортно за наявності теплої підлоги в приміщенні.

Детальніше
Монтаж геліосистем

У зв'язку зі світовим підвищенням цін на вуглеводневі енергоносії все більш актуальним стає питання альтернативних видів енергії. Однією з таких альтернатив є застосування геліосистем (сонячних колекторів).

У 2000 році ми були одними з перших на території України, хто здійснював монтаж даних систем за технологією Viessmann серії Vitosol 100. На даний час здійснюємо монтаж і запуск колекторів сонячних радіаторів, а також обладнання систем для отримання гарячої води для побутових і господарських потреб.

Детальніше
Облаштування глибинних свердловин

В умовах глобальної погіршення екологічної ситуації одним із завдань сучасного побуту стає отримання чистої питної води. Одним із способів вирішення даної проблеми є забезпечення споживача артезіанською водою.

У зв'язку з цим ми пропонуємо допомогу у бурінні глибинних свердловин, їх прокачуванні і оснащенні споживача необхідним сучасним обладнанням.

У роботі застосовуються матеріали та обладнання українських та закордонних виробників: Grundfos, Belardi, Ebara, «Водолій», Elbi, Zilmet, Imera, Varem та ін.

Детальніше
Встановлення вентиляції та каналізації

Здійснюємо установку систем вентиляції виробничих і невиробничих приміщень із застосуванням пластикових і гофрованих труб як повітроводів.

Проводимо монтаж систем вентиляції як з природною циркуляцією повітря, так і з примусовою з установкою вентиляторів.

Проводимо роботи по встановленню систем зовнішньої і внутрішньої каналізації з переважним використанням труб ПХВ українських та зарубіжних виробників. За бажанням замовника також виконуємо монтаж чавунними трубами.

Встановлюємо і підключаємо сантехнічні прилади будь-якої складності.

Детальніше

Цей сайт використовує файли cookies. За допомогою них ми аналізуємо поведінку відвідувачів, щоб зробити користування сайтом більш зручним, а також забезпечуємо доступ до функцій соціальних мереж та сторонніх сервісів. Більш детальну інформацію дивіться на сторінці Політика використання файлів cookies на порталі teplokomfort.ua.

Приймаю
scroll to top icon