ПН ВТ СР ЧТ ПТ
СБ НД
ПН
01
ВТ
02
СР
03
ЧТ
04
ПТ
05
СБ
06
НД
07
 
  ПН
08
ВТ
09
СР
10
ЧТ
11
ПТ
12
СБ
13
НД
14
 
  ПН
15
ВТ
16
СР
17
ЧТ
18
ПТ
19
СБ
20
НД
21
 
  ПН
22
ВТ
23
СР
24
ЧТ
25
ПТ
26
СБ
27
НД
28
 
  ПН
29
ВТ
30
СР
31
ЧТ
01
ПТ
02
СБ
03
НД
04
0
Товарів: (0) 0,00 ГРН

Teplo-Lux (Тепло-Люкс)

Teplo-Lux (Тепло-Люкс)
Нажміть на стрілку вниз або почніть вводити назву для фільтрації.

 

Товариство з обмеженою відповідальністю "Тепло-Люкс" – це український виробник труб, профілів і фітингів зі сталі. Основним напрямком діяльності є виробництво димарів і комплектуючих для них. 

 

Продукція компанії випускається під торговою маркою Stalar (Сталар). Має власний зареєстрований торговий знак.

 

Історія ТОВ "Тепло-Люкс"

 

Основні виробничі потужності товариства, а саме, сучасний завод, знаходяться в Україні в Васильківському районі Київської області.

 

Компанію засновано у 2007 році. За понад 13 років роботи на ринку України виробник став одним із лідерів з виготовленя виробів із нержавіючої сталі.

 

Завдяки впровадженню сучасних технологій, постійному вдосконаленню процесу виробництва та самої продукції, ТОВ "Тепло-Люкс" отримало сертифікат СЕ, який засвідчує, що димохідні й вентиляційні системи та їх елементи торговельної марки Stalar відповідають вимогам стандарту EN 1856-1:2019. Це означає, що продукція є повністю безпечною та може експортуватися на території Європейського Союзу.

 

Виробник зареєстрований в державному підприємстві “Український інститут інтелектуальної власності” (Укрпатент), де патентує свої винаходи. 

 

Важливим є отриманням патенту на використання унікального природного утеплювача вермикуліта, що вигідно  відрізняє димарі Сталар від інших.

 

Продукція компанії ТОВ "Тепло-Люкс"

 

В асортименті компанії надзвичайно широкий вибір товарів, серед яких:

 

  • димарі для твердопаливних котлів;
  • пічні та камінні труби;
  • димарі для котлів з атмосферними пальниками;
  • димоходи для лазневих печей;
  • димарі для дерев’яних будинків.

 

Виробник пропонує повністю всі комплектуючі для одностінних, двостінних і овальних елементів (труба, кагла, коліно, перехід, ревізія, трійник, грибок тощо).

 

Під час виробництво використовуються лише перевірені марки сталі та використовуються передові технології обробки матеріалів, такі як холодний розтиск труб і автоматизоване герметичне зварювання швів.

 

scroll to top icon