Bosch (Бош)

 

Robert Bosch GmbH – це німецька компанія, більше відома у світі як Bosch (Бош).

 

Історія та сьогодення компанії Bosch

 

Фірма, заснована у 1886 році німецьким інженером Робертом Бошем, спочатку називалася «Майстерня точної механіки і електротехніки». Першими  працівниками Бош були один механік та один підмайстер.

 

У 2017 році до складу конгломерату входять: безпосередньо компанія Robert Bosch GmbH і ще понад 350 дочірніх підприємств і регіональних компаній у 60 країнах світу.

 

Крім того, Бош має партнерські відносини у сфері продажу своєї продукції з компаніями зі 150 країн. Сукупо на компанію Бош працює понад 400 тис. людей.

 

Лише у 2017 році товарообіг сягнув понад 78 млрд. євро.

 

Напрямки роботи компанії Bosch

 

Пріоритетними напрямками роботи компанії Bosch є:

 

 

Декілька останніх років концерн Бош освоює новий напрямок, який за прогнозами аналітиків, за декілька років випередить інші – «Рішення підключеної мобільності» (Connected Mobility Solutions).

 

Компанія розглядає всі свої товари, не як окремі продукти, а як комплексні системи, які за допомогою сучасних додатків можуть «контактувати» між собою через мережу Інтернет.

 

Продукція підрозділу Bosch Thermotechnik

 

Виробництвом товарів для опалювальних систем займається окремий підрозділ Bosch Thermotechnik, який щороку інвестує близько 86 млн. євро в розробку нових технологій для збільшення ефективності опалювальних систем.

 

Філія представляє на ринку:

 

 

Особливе місце відводиться застосуванню відновлювальних джерел енергії для опалення будинків та підігріву води. У компанії Bosch вважають, що саме за цим напрямком майбутнє.

 

Bosch Thermotechnik пропонує своїм клієнтами сучасні товари, що допомагають трансформувати енергію сонця, води, повітря, землі у теплову. Це і геліоустановка, повітряна теплова помпа, ґрунтова теплова помпа, конденсаційні технології.

 

Bosch запатентував спеціальний геліоалгоритм, що рахує скільки енергії можна виробити із сонячного випромінювання та самостійно регулює роботу котла чи бойлера.

 

У багатьох містах України діють сервісні центри фірми Bosch, Повний перелік адрес центрів Бош можна знайти на офіційному сайті bosch.ua.

Відображати:
Сортування
Газова колонка Bosch Therm 4000 O

Підключення: мережа, 220 В

Вид колонки за типом розміщення: настінна

Вид колонки за способом відведення газів: димохідна

Тип камери згоряння: відкрита

Тип розпалювача: п'єзоелемент / механізм на батарейках

Тип димоходу: коаксіальний / однопотоковий

Діапазон температури нагріву: 25-60 °C

Макс. теплова потужність: 17,4-26,2 кВт

Макс. тиск: 12 бар

Продуктивність ГВ (Δt = 25 °C): 10-15 л/хв

Макс. витрата газу: 2,8 м³/год

 

>

anchor