Ferroli (Ферролі)

 

Ferroli – відомий українському споживачеві бренд, який користується попитом через гармонійне співвідношення ціна-якість. Багатьом покупцям імпонує можливість придбати котли газові Ферролі, вартість яких майже не відрізняється від вітчизняних аналогів.

 

Що таке концерн Ferroli

 

Ferroli – це великий концерн, який займається виробництвом широкого спектру товарів для систем теплопостачання та кліматичного контролю.

 

Ось лише декілька цифр про сьогодення групи компаній Ферролі:

 

 

Товари компанії Ferroli

 

Компанія Ферролі активно розвиває декілька напрямків:

 

 

Проте понад 86 % всього річного товарообігу приносить виробництво котлів (побутових та промислових), з яких свого часу і розпочалася історія компанії Ferroli.

 

Історія концерну Ferroli

 

Невеличка майстерня з виробництва сталевих котлів відкрилася у передмісті Верони у 1955 році. Її засновниками стали троє братів Ферролі, які спочатку власноруч збирали газові котли. Вже через три роки Ферролі отримують перше велике замовлення від муніципалітету рідної Верони на виготовлення 500 котлів.

 

У 1962 році Ferroli виводить на ринок перші чавунні котли, а вже у 1970 році відкривають першу іноземну філію у Франції. У 2003 році було відкрито офіційне представництво «Ферролі Україна».

 

Газові, твердопаливні, парові, дизельні котли Ферролі, бойлери, радіатори та інше обладнання цього італійського бренду в широкому асортименті представлено на сайті teplokomfort.ua.

 

Купити тут продукцію Ferroli – означає бути впевненим, у тому що Ви отримаєте справді оригінальний якісний товар з чудовими технічними характеристиками, а ціни взагалі приємно здивують!

Від цього виробника товарів немає.

anchor