Heatpol (Хітпол)

Виробник Heatpol - це польська компанія, яка виготовляє високоякісні електричні нагрівальні елементи. Компанія була заснована ще в 1989 році у Кракові. На сьогодні у фірми є два основних напрямки по виробництву широкого спектру нагрівальних елементів для води, повітря та масла.

 

Компанія Heatpol виготовляє типові нагрівачі для:

 

- котлів;

- пральних машин;

- масляних радіаторів;

- автономних агрегатів;

- сушарок;

- обігрівачів з теплонасосом.

 

Фірма Heatpol уже майже 10 років спеціалізується на виробництві нагрівачів з регулятором температури для рушникосушок у ванній кімнаті. Для радіаторів у ванній виробник пропонує ряд моделей. Компанія виготовляє обігрівачі як із ручним регулятором температури (GTN і 3G - моделей), так і з бездротовим контролером температури, що дозволяє міняти програму щодня. Широкий асортимент і досвід дозволяють виробнику Heatpol виконувати навіть найскладніші замовлення.

 

Перевагою компанії Heatpol можна вважати й те, що виробник проводить фаховий консалтинг у сфері проектування та технічного вдосконалення нагрівальних елементів.

 

Варто зазначити, що фірма Heatpol є виробником нагрівальних елементів як для промисловості, так і для домашнього застосування. Нагрівачі компанії можна придбати в магазинах усієї Європі.

 

Виробник нагрівачів Heatpol завжди прагне забезпечити високу якість своєї продукції. Компанія впровадила систему управління якістю відповідно до ISO 9001. У фірми є численні сертифікати, що підтверджують відповідність продукції чинним стандартам таких провідних установ, як: Польський центр сертифікації, німецький VDE інститут й інші науково-дослідні установи, що спеціалізуються на тестуванні й сертифікації обладнання.

Відображати:
Сортування
Тени електричні HEATPOL для рушникосушок

Підключення: провід з вилкою UNI-SCHUKO

Спосіб підключення: різьбове

Вид різьби: G 1 - 1/2`

Глибина занурення: модель 3G - 470 мм, модель 3GNT - 390 мм

Потужність: 300 Вт, 600 Вт, 900 Вт, 1200 Вт, 1500 Вт

Робоча температура: від 0 °C до 65 °C

Електроживлення: 220 В

Спіраль: Kanthal

Регулятор: капілярний термостат EGO

Ізолятор: MgO (оксид магнію)

>

anchor