0
Товарів: (0)0,00 ГРН

Правові документи

ТОВ «Теплокомфорт Київ» керується законодавством України, яким регулюється діяльність інтернет-магазинів.

  1. Теплокомфорт є офіційно зареєстрованим торговим знаком. Суб'єктом господарювання є Товариство з обмеженою відповідальністю «Теплокомфорт Київ» (код ЄДРПОУ 39767442), яке здійснює свою діяльність на сайті teplokomfort.ua.

  2. Ми дотримуємося вимог Закону України «Про захист персональних даних». Перед тим, як надати дозвіл на використання своїх даних, ознайомтесь із «Положенням про захист персональних даних».

  3. Закон України «Про захист прав споживачів» регулює відносини між продавцем (надавачем послуг) та покупцем, визначає механізм захисту прав споживачів. На основі положень цього закону розроблено Договір купівлі-продажу.

  4. Компанія неухильно дотримується авторського права, ми використовуємо лише власний контент або матеріали, які є у вільному доступі.

  5. На сайті teplokomfort.ua не розміщується контент із забороненим вмістом, а також не поширюється шкідливе програмне забезпечення.

Документи для ознайомлення:

Положення про персональні дані

Договір приєднання #101 від 1.05.2017

Закон України «Про захист прав споживачів»

Цей сайт використовує файли cookies. За допомогою них ми аналізуємо поведінку відвідувачів, щоб зробити користування сайтом більш зручним, а також забезпечуємо доступ до функцій соціальних мереж та сторонніх сервісів. Більш детальну інформацію дивіться на сторінці Політика використання файлів cookies на порталі teplokomfort.ua.

Приймаю
scroll to top icon