0
Товарів: (0)0,00 ГРН

Теплі кредити - 2019

З метою стимулювання власників житлових будинків до раціонального використання енергоресурсів, в Україні з 2014 року впроваджується Державна цільова економічна програма енергоефективності і розвитку виробництва енергоносіїв з відновлювальних джерел енергії. Програма запроваджується у рамках партнерської угоди з ЄС та розрахована до 2020 року.

Реалізовує вказану стратегію Державне агентство з питань енергоефективності та енергозбереження.

Суть програми енергоефективності – «теплі кредити»

Постановою Кабінету Міністрів України №1056 від 17 жовтня 2011 року передбачено, що держава через банки-партнери компенсує частину суми кредитів, які отримані на придбання та встановлення енергоефективного обладнання.

Відшкодування здійснюється у таких розмірах:

  • 20 % від суми кредиту для фізичних осіб, які придбали котли, що працюють на альтернативних видах палива (всіх, окрім газу та електрики), але не більше 12 тис. грн на одну особу;
  • 35 % – для фізичних осіб на купівлю зазначених вище котлів, якщо позичальник є отримувачем субсидії, проте не більше 12 тис. грн;
  • 35 % від загальної суми кредиту, але не більше 14 тис. грн, для фізичних осіб на придбання іншого енергоефективного обладнання, яке визначене Порядком використання коштів, затвердженого Кабміном;
  • від 40 % до 70 % компенсації вноситься агентством на рахунок ОСББ чи ЖБК, але не більше 14 тис. грн на одну квартиру на придбання обладнання чи матеріалів, які дозволяють економити енергоносії. Відсоток повернення коштів державою залежить від кількості квартир, які отримують субсидії.

Банки-партнери

У 2019 році «теплі» кредити видають:

Детальну інформацію про умови видачі кредитів зазначеними банками можна отримати на сторінках цих програм на нашому сайті.

«Теплі» кредити від місцевих рад

За даними Держагентства з питань енергоефективності, в Україні в 2019 році прийнято 168 локальних програм із здешевлення «теплих» кредитів від Уряду. Коштом бюджетів області, міста чи району надається додаткова компенсація тіла кредиту чи сплати відсотків позик на утеплення.

Детальніше про локальні програми здешевлення «теплих» кредитів можна прочитати тут.

Програма IQ energy: умови отримання гранту

IQ energy – це програма, яка фінансується Європейським банком реконструкції та розвитку і спрямована на кредитування купівлі та встановлення енергоефективного обладнання.

Завдяки участі в цій програмі можна отримати компенсацію у розмірі 35 % від загальної суми кредиту.

Надають гранти два українських банки:

  • УкрСиббанк;
  • Райффайзен Банк Аваль.

Кошти можна отримати виключно на товари, які включені до Каталогу Технологій.

Для Вашої зручності у нашому каталозі окремо виділено розділ товарів, на придбання яких можна отримати «теплі» кредити від Уряду, місцевих рад чи міжнародних організацій.

Цей сайт використовує файли cookies. За допомогою них ми аналізуємо поведінку відвідувачів, щоб зробити користування сайтом більш зручним, а також забезпечуємо доступ до функцій соціальних мереж та сторонніх сервісів. Більш детальну інформацію дивіться на сторінці Політика використання файлів cookies на порталі teplokomfort.ua.

Приймаю
scroll to top icon